Gerçekten rüya yorumlayabilenler bakabilir mi lütfen?

arkadaşlar dalga geçenler , troll , bilinçaltı vb. şeyler diyenler yazmasın lütfen. arkadaşlar rüyamda okuldaydım , sıralar boştu bir tek ben ve orta yaşlı bir kadın vardı. karanlık ve soluktu oda. camdan bakıyordum. mutsuzdum. yağmur yağıyor , şimşek felan çakıyordu. ezan ya da dini bir söz okunuyordu sanırsam. o sırada yanımdaki kadın oynamamı söyledi , gülüp eğleniyordu ezan okunurken. dalga geçiyordu. bende ona uyum sağladım zarar vermesin diye. sonra rüyada olduğumun farkına vardım. içimden '' bu rüyayı unutmamalıyım , uyandığında hemen araştır '' diye düşündüm. sonra yanımdaki kadından huzursuz oluyordum. ve bana daha sonra '' ben senin korkunu biliyorum , sen bu rüyada uyanamazsam diye korkuyorsun değil mi '' diyip gülümsemişti. kötü niyetli bir gülümsemişti. kendini beğenmiş bir gülümse. bende hayır deyip gülmüştüm. kadınla konuşurken rüyada olduğumun farkındaydım ve uyanamazsam diye korkuyordum uyanmak istiyordum. kadından korkmuyordum insan kılığına girmişti yinede korkmuyordum rahatlıkla konuşup gülebiliyordum kendisi ile. ibranice kelime söylemişti boğazdan.. nasıl bir kelime olduğunu hatırlamıyorum ama kelimede h , i , ğ , y , u harfleri geçtiğinden eminim. lütfen dalga geçmeden yorumlayın arkadaşlar. yorumlamayı bilmeyenler yazmasın. rüyamın anlamı nedir? gerçekten rüya yorumlayabilenler bakabilir mi lütfen?

Güncellemeler:
güncel

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• bildiğin cinler işte çok önemli değil korkutmuşlar seni.

1|0
    0|0
    • korkutmadılar. rahatlıkla konuştum onunla. korkmadığım için bir daha tekrarlar mılar?

• belki bu gece belki yıllar sonra bilemeyiz.

• İmanın zayıf bacım:(

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kadın dünyadır nefistir ona kalben ymamışsın sadece korktuğun için uyuyormuş numarası yapmışsın şeytandan nefisten dünyalıktan allaha sığın nefis dini imanı sevmez nette detaylı araştır

1|0
    0|0
Yükleniyor...