Babam ile ilgili lütfen bakar mısınız :( ?

Babam ile bir türlü anlaşamıyoruz. her olayda ben ve kardeşimi şımarık ilan ediyor maddi durumumuz gayet iyi kendisi okumadığı için bizimde okumayacağımızı sanıyor. eve bir gün bile olsa geç gelmedim derslerim ortalamada fakat haftasonları işyerine çağırıyor yazın çalışmamızı söylüyor gitmeyince baya kızıyor. kendisi bizim yaşımızda çalışmaya başladığından dolayı aynı şeyi bize de yaptırmaya çalışıyor gerçekten bu durum canımı çok sıktı ya okuyun ya da gelin işin başına geçin diyor daha bugün annemle tartışıp " bu çocuklar çok para yiyiyor yarın obür gün rahatlığa alışınca iş işten geçmiş olucak " dedi ve haftalık max 50 tl harcıyorum bir gün bile okuluma gelip hocalarımla konuşmadı okulumu sorsam söyleyemez onun gözünde herşey iş güç , çocuklarına karşı 0 ilgi her şeyde dört dörtlük olmamızı istiyor. kendisi zor bir çocukluk geçirdiği için elindekileri kaybetmekten korkuyor. ve onun mesleğinden başka birşey olmamıza izin vermiyor. normal bir çocuk gibi büyümedim durumumuz olmasına rağmen bir kere bile pahalı bir şey almadım ama ona rağmen hala şımarığız

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• zor bir banan var üniye gidene kadar mecbur katlanacaksın başka şehire git ama mutlaka

0|1
    0|0
  • yaş kaç bro senin

0|0
    0|0
    • 18 yaşındayım

• işletme sahibi diyeyim

• annene söyle o etkilesin babanı istemediğin işi yapmak zorunda değilsin amca dayı haladan yardım al

• Bu yaştan sonra değiştirmek biraz zor olur. Annene söyle durumdan memnun olmadığını.

0|1
    0|0
Yükleniyor...