Fiziksel olarak neden Çinlilerden ziyade Avrupalılara benziyoruz?

Fiziksel olarak neden Çinlilerden ziyade Avrupalılara benziyoruz? Bizim kökenimiz Asya değil mi?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• Siz buraya geldiğinizde burada yaşayan başka insanlar da vardı çünkü :)

5|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Irklar karıştı arkadaşlar.. günümüzde zenci mavi gözlü çekik bebekler bile var basit yani sorunun cevabi. Eski türkler öyle çekik gozluymus

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• e hep venedikli rus hatunlar osmanlı zamanında. çinlilere değil moğollara ayrıca hala çekik olanlar var

1|0
    0|0
    • Osmanlı zamanında Avrupalı kadınlar saray halkı veya zengin kesimle evlendi, normal halkla değil.

• asimile olduğumuz için. anadolu dediğin yer medeniyetlerin buluşma noktası. hiçbirimiz öz türk değiliz

0|0
    0|0
  • atalarımıza sormak lazım
    hep avrupa kadınını düdüklediler

0|0
    0|0
  • avrupanin kokenide asyali touten kabilelerine dayanir... turkler cinlilerle ayni kavimdende degildir benzemeside gerekmiyor...

0|0
    0|0
  • Türkiye'de orjinal 15 milyon Türk var zaten oda bir ihtimal gerisinin kökeni meçhul. Türkler kısa boylu hafif çekik gözlü olur, örneğin İzmirlilerin Türk olduğunu mu sanıyorsunuz ben bulgar göçmenlerine bile Türk demem slav ırkını taşıyorlar çünkü? Çoğu da yunanlılarla karıştırlar ben hala kendisini Türk olarak tanıtıpda kökenlerinin yunan olduğunu bilen insanlar tanıyorum.

0|0
    0|0
    • Orijinal Türk diye bir şey yok.

• @depressedvader Ben varım, sen yoksun.

• Ben balkan göçmeniyim zaten ona bir şey demiyorum. Ama saf ırk diye bir şey yok, sadece Türkler için geçerli değil bu. Orijinal Türk sandıklarınız bile yeterince melezleşmiştir.

• varyasyon, doğal seçilim, adaptasyon, gen havuzu...

0|0
    0|0
  • Biz gercek degiliz ki hep kirmayiz :D

0|0
    0|0
  • Allah öyle yarattı

0|0
    0|0
  • Bir sürü değişim olmuştur zamanla. Artık buraya uyum sağladık.

0|0
    0|0
  • Göçmenler ile melezlesme

0|0
    0|0
  • çünkü biz karma türküz ya da kırma türküz fetedilen yerdeki halklarla evlenmişiz.

0|0
    0|0
  • Olabilir ama karma olunca ordan burdan ilişkiler olunca benzeme normal..

0|0
    0|0
  • ne bilek beyim böyükler bilir :)

0|0
    0|0
  • Coğrafya ve hava koşulları gereği böyle oluyor. Bakma sen kazakistana falan biz onlardan daha Türk'üz :)

1|0
    0|0
  • Çekik gözlü geldik anadoluya bin yıl önce şimdi çakır gözlü olduk. İklim, coğrafya, yerel halkla evlilikler gibi bir çok faktör bizi değiştirdi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Cogumuz bulgar gocmeniyiz bence ondan

1|0
    0|0
  • Türkiye'nin çoğu daha çok anadoluya özgü veya ortadoğuvari bir görünüme sahiptir, Avrupai görünenlerin sayısı oldukça az. İnsanlar sadece çekik gözlüler ve diğerleri olarak sınıflanmıyor.

0|0
    0|0
    • Yunanlılar ve İtalyanlar bize çok benziyorlar.

• Hayır, BAZI Türkler yunanlara ve italyanlara benziyor onun sebebi de Türklerden önce Anadolu’da yaşayan Rumlar, Yunanlar.

• Şehrine göre değişir o. Örneğin İstanbul'da yaşayan birinin Bulgara, Ankarada yaşayan birinin İtalyana, İzmirde yaşayan birinin Yunanlıya, Erzurum da yaşayan birinin Ermeniye, Güneydoğu Anadoluda yaşayan birinin de Iraklıya benzemesi normaldir gayet.

• Herkesin kökeni aynı değil Türkiyede

0|0
    0|0
Yükleniyor...