Ben napıcam bu aileyi yaa ne diyim şimdi bunlara okadar soyluyom gene aynı şeyi tekrarlıyorlar?

üniversite okuyorm evden uzakta ayda yılda bir geliyoz 2 gün sora evilik konusunu açıyor hayatım bok gibi hedef lerim var diyorum diyo hayatında hiç kadın olmuyucakmı orspuyamı gidicen lan eyz olursun ondan sora hasta olursun deyip saçmalayıp duruyor istemiyom diyorum anlamıyor gene aynı konuyu açıyor çocuğun olucak ilerde bize sevdiricen ama bana bırakmak diyo bugunde ulan evlenmiyicem abi bu aile neden anlamak istemiyor

Güncellemeler:
nmghj

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Neredeyse her aileden beklenen tepkinin abartılısını yaşıyorsun. Bu kadar ciddiye alıp böyle içerlenmeyi bırak. Onlarla düzgünce konuş bunları bende biliyorum zaman gelince olacak her şey zamanla siz böyle sürekli ısrar yaptıkça ben evlilikten aile kurmaktan soğuyorum yapmayın bunu de eminim hafifleyecektir. Sürekli onlar aynı şeyleri söylüyor sende aynı cevapları veriyorsun belki kabalaşıyorsun ama buna gerek yok. Kuracağın cümleleri değiştir ve anlamasını sağla. Onlar senin ailen kötülüğünü istemiyorlar sadece iyiliğini çok fazla istiyorlar. İnsan gibi konuş sorunlar düzelecektir.

0|1
    0|0
    • valla ileriki zamanlarda gene boyle yaparlarsa ne zman evleniyon yaşın geldi felan ben o evde olay çıkartırım abi anlattım benim istediğim hayatı yaşatmıyonuz istediğim hiçbirşey elimde yok diyorum anlamıyoki gene aynı konulara geri dönüyoruz hatta şimdi bile ben bu evde olay çıkartırım yemin ediyorum

• Tamam ne olmuş annen öyle dediyse? Sen bu zihniyetini değiştirmezsen hiçbir zaman tam manasıyla mutlu olamayacaksın. Ayrıca başkalarının ne dediği önemli değil. Senin ne dediğin ne yaptığın önemli. Eğer ailenin ya da etrafındaki kişilerin yanlış yaptığını düşünüyorsan sende onlara uyarak yanlışa ortak oluyorsun demektir.

• tamam dediklerini yapmaya çalışırım söz veriyorum.

• Bizimkilerde tam tersi ben şanslıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...