Arkadaşlar istemeden bedenimden ayrıldım mutlaka bakın?

Dün akşam yorgun halde halısahadan eve geldim. Üstümdekileri çıkarıp direk uykuya daldım. 2 3 dk olmadan uyandım çişim gelmişti. Yürüyerek tuvalete gittim çişimi yapıyorum ama hala var bitmiyor işedikçe aynı şekilde duruyor. Neyse yatağıma geri geldimki birde ne göreyim bedenim yani vucudum uyuyor rüyadayım herhalde dedim ama normal bildğiniz bilincim açık sanki rüyada değilim gibiyim evin içinde dolaştım durdum tekrardan yatağıma geldim yüzüme doğru yaklaştım korkmaya başladım hemde çok korkuyordum ama birden sanki vucudum beni içine çekti yani bedenimin içine girdiğimi anladım. Gözümü açtımki ter içindeyim ve tuvaletim var. Rüyamıydı ne olduğunu bilmiyorum ama hala aklımdan atamadım bir daha gerçekleşirmi onuda bilmiyorum ilk defa oldu bu olay. Ve şerefim namusum üstüne yemin ederim her kelimesi gerçek.

0|0
15|6

En İyi Kız Görüşü

• Başına gelen şey astral seyahat denilen olay ve sende bu ad altında araştırırsan biraz internette, zaten anlarsın başına geleni. Bir daha yaşayabilirsin çünkü bu durumu insanlar yaşar ama kimisi bilinçli kimisi de bilinçsizce... Zaten astral seyahat genelde ya uykuya ilk daldığın zamanlar ya da tam uyanmaya yakın yaşanırmış. Korkunca ruh bedene girermiş. Yani yaşadıkların normal. Ama ileri boyutlara taşınırsa eğer daha fazla korkacağın şeylerde yaşayabilirsin o yüzden dediğim gibi araştır baya bilgi edinirsin. 😊✋

0|0
    0|0
    • peki tekrar olursam istediğim herşeyi yapabilirmiyim

• Yo sorum yok gorusumu bildirmistim ama degisigime gidiyo sacma gibi. @Barpha sizin gorusunuz nedir?

• @nurnurnurnur Ben kendim astral seyahat yapmıyorum, denemedim de. Ama araştırdığımda çok fazla yapan olduğunu gördüm, profesörlerden bile yapanlar var. Tecrübelerini yazanlar var. Zaten sonuçta bu rüya gibi bişey sayılabilir. Bu kadar insan var diyor ve yaptıklarını iddia ediyorsa, bir doğruluk payı vardır diye düşünüyorum bende. Ama denemeye cesaret etmem herhalde.

En İyi Erkek Görüşü

• Ahir zaman alametleri olabilir bunlar..
    Bir kitap da bazi insanların akil sağlığını kaybedeceğini okumuştum.
    Peygamber efendimiz de kıyamet zamanı inananlar bir koku ile ruhlarını verecekler insan bahseder..

Bu yaşananlar kıyamet zamanı belirtileri olduğunu düşünüyorum..

Önceden astral seyahet denilen şeylere pek şahit olmuyorduk ama son zamanlarda değişik haller hissediyoruz hepimiz..

0|0
    0|0
    • o ara korkuyordum Öldüğümü sanmıştım ne kadar dua bildiysem okudum

• Namazlarımı çok aksattım belkide bana bir uyarıydı bu

• Valla bir yıldır benim de aksıyor..

Kızlar Ne Diyor 14

• Oki doki :D ( Büyü çıkardım üstünden )

1|0
    0|0
  • Uyandığınıza göre Abi rüya yani korkmayın olur bazen böyle rüyalar gerçekçi olması tedirgin eder zaten insanı

0|0
    0|0
    • ya rüya değildi resmen olduğum gibiydi şu an ayık olduğum gibi düşünebiliyordum rüya ile arasında çok fark var

• abi bakınız rüyaydı o şoku atlatınız lütfen zaten uyku küçük ölümdür

• Ne güzel iste mıllet astral seyahat yapcam dıye on takla atıyo sen kendılıgınden yapmıssın

0|0
    0|0
    • daha ne olduğunu bilmiyorum onun

• Rüya🌞

0|0
    0|0
  • Allah korusun ya çok korkunç

0|0
    0|0
    • İlk başta korkmadım ama herhalde öldüm galiba dedim o zaman korkmaya başladım

• Astral seyahate çıkmışsın herhalde

0|0
    0|0
  • Rüya :D

0|0
    0|0
  • Korkma bebeğim, kabus gibi bir rüyaydı.
    Besmele çekip uyu sevgilim. Korkma olur mu

0|0
    0|0
    • rüya gibiydi ama düşünebiliyordum ve kendimi bizzat gördüm üstelik uyanmadan önce babamın yorganı aşşağı düşmüştü uyanıp baktığımdada aynısıydı

• Ölümden beter valla

0|0
    0|0
  • Rüya gördünüz sanırım.

0|0
    0|0
  • Astral seyahate çıkmışsın

0|0
    0|0
  • Kafayı Yiyor Olabilirsin Üzgünüm

0|0
    0|0
  • Ben Lucid rüya gördüm birkaç kere yani rüyadayken rüyada olduğunu anlıyosun bilincin açık istediğini yapıyosun. Ama sen bedenini de görmüşsün benim öyle olmamıştı ona astral seyahat diyolar galiba. Millet Lucid görebilmek ve astral seyahat için çaba sarf ediyo yapamıyo bazılarına da kendiliğinden oluyo 😄

0|0
    0|0
    • Ben daha yeni öğrendim bunu senin dediğini bende yapıyorum direk rüyada olduğumu anlıyorum ama direk uyanmak istiyorum. Bunun içinde gözümü iki kere kapatıp açıyorum ikincide uyanmış oluyorum.

• diyorumya aniden oldu ama hiç acı olmadı ama normal bildiğin uyanık gibiyim sanki şu an olduğum gibiydim ve yatakta kendimi görmeden önce hepsini gerçek sanmıştım

• Aynen anlıyorum Lucid gibi işte sadece bedenini de görmüşsün ayrı olarak

• Alkollümüydün? Öyle durumlarda astral seyahat istemsizce yapılabiliyor. Onun dışında nadir olarak boyle bir sey mumkun. Tekrarlamaz merak etme.

0|0
    0|0
    • hayır alkol ya da sigara almam sadece çok yorgundum

• Astral seyahat dedigin sey cinlerin boyutudur. Musallat bile kapabilirsin. Ama herhangibir sey gormediysen maalesef yapmamıssın. Sorun yok o zaman 😊

• saten yürümekte falan biraz zorlanıyordum o an

Erkekler Ne Diyor 5

• istemeden astral yapmışsın çok şanslısın. Astralde kırılma noktası kendi bedenini gördüğünde sakin olup ruhu bedene geri çağırmamaktır tabiki bu çok zor bir durum. korkup tur bedene dönerse ikinci astral çok zor gerçekleşir. tekrar olursa sakin kalmaya olayı yönetmeye çalış.

0|0
    0|0
    • ya ilk gördüğümde umursamadım ama sonradan öldüm galiba diye korkunca direk uyandım

• Astral seyehat dedikleri şey

0|0
    0|0
  • paranolrmal olay yaşamışsın.

0|0
    0|0
  • madem bedeninden cıktın gidip hoşlandığın kızın evine falan gireydin ya.

0|0
    0|0
  • rüya içinde rüya

0|0
    0|0
Yükleniyor...