Hiç internette tanıştığınız birini görmek için onun bulunduğu şehre gittiniz mi?

Hiç internette tanıştığınız birini görmek için onun bulunduğu şehre gittiniz mi?

2|0
21|13

En İyi Kız Görüşü

• gitmeyi düşünuyordum, şehri geç, türkiyeye gidicektim ve orda buluşmayi düşünuyordum ama iyiki ayarlamamissim uçak biletini fln😄 şimdi olmadi, boşna gitmis olurdum, birde cok heveslenmistim cok sevinmistim annemede anlaticaktim😊 iyiki anlatmamissim ( biraz sacma ve uzun oldu cevap biliyorum🙈😄)

0|1
    0|0
    • sorun değil uzun olması ;) değmeyeceği hayal kırıklığına uğrayacağı bilinse daha önceden keşke iyi atlatmışsın mı demeli geçmiş olsun mu demeli bilinmez ama bir anısı olduğu aşikar :)

• 😊😊 evet haklisin, iyi atlatmişsim😄🖒

En İyi Erkek Görüşü

• Gittim , giderkende aynı surat ifadem bu senin gif indeki gibiydi. aynı hemde... zaten sonuda hüsranla bitti kızla buluşamadık... cevap vermedi.. ama ders oldu bdaha skseler gitmem.

0|1
    0|0
    • ne olacağını nasıl olacağını kestirememek gibi bir ifade sanırsam. gelmemesi dediğin gibi hüsran olmuş.

• Oysaki bir önceki gün o kadar konuşmuştukki telefonda... Geleceğim gün telefondaki mesajlara bile cevap vermiyodu aradığımda açmıyodu... Her ne kadar bunları bile bile gitsemde bir umut dedim belki otogarda sürpriz yapar üstüme atlar bilerek yazmıyodur dedim gittim aradım ulaşamadım... Döndüm sonra..

• yaşamışlığım vardır geçmiş yıllarda bir kez sadece ben biraz daha hüzünlü yaşadım sadece yapacak bişey yok geçmiş olsun :)

Kızlar Ne Diyor 20

• gitmedim, gitmem de

0|1
    0|0
  • Aynı şehirdeydik gitmedim

0|2
    0|0
  • Ben gitmem. O gelsin.

1|2
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Bence tehlikeli bir şey bu

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Hayır gitmedim

0|1
    0|0
  • Gitmedim

0|1
    0|0
  • Gideni biliyorum
    Hayır gitmedin

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı

0|1
    0|0
  • Hayıt

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Gitmedim gitmem

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • hayir umarim oyle bir sey yapmam

0|1
    0|0
  • Gitmedim ama gidebilirim

0|1
    0|0
  • Gelen oldu sonra sevgili olunca bende gittim sayılır mı?

0|1
    0|0
    • elbette sayılır :)

• Hayır onun özgüven problemi neden oldu. uzaklık etkilememişti bizi hiç.

• sağlık olsun.

• Ayy evet hayatımda yaptıgıgm en gerızekalı ıstı gorusmeden gerı donmustum ogun bugun ayagıma beklıyorum

0|1
    0|0
    • niye görüşemedin

• Aynen kesınlıkle ne salakmısım dıyorum sımdı

• est kaybedilmiş bişey yok kazanılan deneyim olarak bakmak lazım çok mühim bir konu mu bilmem ama ben bunu yaşadım bu duruma da bir daha gelmem diyebiliyosunuz o vakitten sonra

Erkekler Ne Diyor 12

• @sonpazil için 1000 km yol katettim sayılır :D :D ben yine az gittim 6000 km öteden gelmeye çalışanlar var (gülmekten gözleri yaşaran surat ifadesi)

1|1
    0|0
    • Alt tarafı köyden şehre indin be hem kafana silah mı dayadık. Sonra da olurdu =D

• @sonpazil he bir de seni görmeye mi gelecektim :D :D yemek için gelecem tabi sfdsfsdfsd :D :D
      şaka şaka seni görmeye geldim diyeyim de niyetim ifşa olmasın :o :o :o

• Hava çok güzel. 😭😭😭😭
      Dışarı çıkmak gezmek varken ben burda dersle cebelleşiyorun. 😭😭😭😭

• Gitmedim ama gidicem :)

0|1
    0|0
  • internetten tanışma huyum yok.
    oldu diyelim. karsimdaki kişi değerse, imkanim olursa giderim tabiki

0|1
    0|0
  • İlk o gelir sonra ben fiserim sjsjs

0|1
    0|0
  • Gidebilirim 🤔

0|1
    0|0
  • Hatunun bir tanesi Hollanda'dan geldi.
    Bı siteden değil ama.

0|1
    0|0
  • Evet. Hatta kendisi bu siteden. Çok iyi biri. Allah yardımcısı olsun.

0|1
    0|0
  • kimsenin ayağına gitmem

0|1
    0|0
  • evet gittim, hiç pişman da olmadım

0|1
    0|0
  • yok gitmedim çok şükür

0|1
    0|0
  • Gelenler oldu da ben gitmedim.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...