Annemin babamdan boşanmasını istiyorum. Ama?

Annemin babamdan boşanmasını istiyorum. Babam sürekli bizi müşkül duruma düşürüyo. Bizi başkalarına muhtaç ediyo. Annem ve kardeşimle onun sorumluluklarını da paylaşmak zorunda kalıyoruz. Evimizde küfür işitmek bağırış çağırışlara şahit olmaktan bıktım. Annem yıllardır çok yıprandı. 6 senedir ms hastası. Onun da bunu istediğini düşünüyorum. Ama nasıl geçineceğimizi düşünüyo. Haftalık vurunduğu bir aşı var. Biz babamdan sigortalıyız. O aşıyı boşanırsa karşılayamayız diye düşünüyo. Gerçekten pahalı bir şeymiş. Bana akıl verin anneme destek olmak istiyorum. O da mutlu olsun dertlerimizden kurtulalım istiyorum. Nolur bana bir yol gösterin bu ilaç nasıl olur adı Avonex bilginiz var mı? Nafakayla geçinilir mi? Ben 20 yaşındayım kardeşim 19. Bize de okulumuz için para vericek mi? Yönlerdirilmeye ihtiyacım var kafam çok karışık..

Güncellemeler:
Ben cahil bir insan değilim. Söylediklerim de düşünülmeden söylenilmiş şeyler değil. En azından saçmalamadığımdan eminim..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en kötü babası benim ki buna rağmen bile babasız bir ev her halükarda daha sıkıntılı.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• bence araştır devlet mutlaka karşılıyordur boşansa bile.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kanun değişmediyse anneniz boşansa bile babasının sigortasından faydalanabilir. Nafaka talep ederseniz illaki alırsınız ama öder mi ödemez mi artık vicdanına kalmış bir durum. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...