Gta 5 ten anlayanlar gelsin? Gta 5 anlayan gelsin?

Arkadaşlar ben gta 5 alıcam ama internetten indirince sorun çıkıyor mu orjinalini mi alayım yoksa? Hangis daha mantıklı internetten indirdiğimizde çalışıyor mu oyun tam olarak? Torrentten indiricem ama sanırım online açamıyoruz indirdiğimizde orjinalde online oynayabliyor muyuz?

0|0
1|6

En İyi Kız Görüşü

• orjinal al, emek hırsızlığı yapma, hem cracklısında oyunu günceleyemezsin. Ve online oynayamazsın.

0|0
    0|0
    • bu devirde hangi enayi orijınal oyun alır be :) :) her zamanki anlayışm :)

• @JohnMacTavish milyoner de olsam korsan cd alırım ben :)

• @himmmmmms hay yaşa be :D bendensin moruk ;)

En İyi Erkek Görüşü

• Reloaded crack sürümünde sorun yok. Korsan indirirseniz online oynayamazsınız. Orijinal için CD key alırsanız rahat edersiniz. Çünkü kutusu gereksiz yere pahalı oluyor.

0|0
    0|0
    • Online zevkli mi peki?

• Peki oyun nasıl güzel mi grafikler falan sahil evler görevler yani değer mi oynamaya

• 2013'te yapılmış en iyi oyun. Grafikler, oynanış falan gayet iyi bir oyun. İndirmeye değer.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• orijinalini all kesinlikle knk pişman oldum

0|0
    0|0
  • indir hacı online oynayıpta nabacan. sıkılacan atacan kenarı oyunu. 150 tl boşuna vermiş olacan. hikaye modunu oyna. oyunu bitirdikten sonrada şehirde dolaşırsın işte...

0|0
    0|0
    • Yok bro ben sırf online için değil bu reloaded sürümlerinde torrentten indirilen sürümlerde sorun cıkartmasın diye dedim çünkü gta 4 çok sorunlu bir oyun yüklüyodum bozuluyodu sürekli oyun

• skidrow indir farketmez reloaded olacak diye bir şey yok. ben indirip oynadım. bitirdim sıkıldım sildim oyunu. netten son cracki bul indir sorun çıkmıyor...

• Nasıl sıkıldın yahu ben o oyunu 5 sene silmezdim boş boş gezinsen bile zevkli yani neden sildin kii

• torrent isini gorebilir ama 50gb filan 1ayda iner hiz duserse

0|0
    0|0
    • Bro benim arkadaş reloaded sürümünü indirmiş var bilgisayarında ondan alırım belki harddiskle

• surekli oyun oynayan veya bu tur yuksek kapasiteli seylerle ugrasan biriysen blueray al birtane

• online nasıl oynuyacan hacı :)

0|0
    0|0
  • Tabiki korsanda onlinr oynayazeın. Orjinal de 150tl gibi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...