Güven sorunum var?

arkadaşlar insanlara güvenemiyorum en yakınıma bile içimi dökmek bir şeyleri anlatmak istemiyorum. korkuyorum. ne yapmalıyım lütfen yardım edin

0|0
8|14

En İyi Kız Görüşü

• Güvenmemek en iyissidir al eline bir kağıt kalem ona dök içini o seni yarı yolda bırakmaz arkandan konusmaz. Ne olursa olsun sevgilin kardeşin arkadasın herkes insan ve herkes bir parça vicdansız.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• benımde

1|0
    0|0
  • Guvrnmemeye deva et

1|0
    0|0
  • Yani mesele dert dinlemek ise ben dinlerim seve seve

1|0
    0|0
  • En uzagindakine anlatabilirsin. En azından sana zarar verme lüksü olamaz

1|0
    0|0
  • Sorun değil bu güzel bişey

1|0
    0|0
  • Güvenmemen en iyisi :)

1|0
    0|0
  • Bu dizi favorim.
    Sorun sende ve algi yapinda. Insanlara guven ve onlari sev.
    Guveninin kirilmasi ihtimalinde en az zararla cikman icin kontrol sende olsun.

Sanki bankanda ki milyar dolarlarini surekli borc veriyorsunda ona guvenmem buna guvenemem muhabbeti yapiyosun.

Degis o kafayi.

0|0
    0|0
    • sorunun bende oldugunu zaten biliyorum. daha önce güvenimin bir çok kırılmasından kaynaklandıgını düşünüyorum bu durumun ve keşke durum borç vermek kadar basit olsaydı

• Bende bende

0|0
    0|0
  • günümüzde herkese güvenme zaten ama güvensizliğpin aşırısı da fazla.

0|0
    0|0
  • yabancılarla konuş, dertleş, içinde tutmak ta hiç iyi değil

0|0
    0|0
  • herkeste var

0|0
    0|0
  • Kime 2. kere güveneceğini iyi seçmeli insan
    Tanımadığın ve seni tanımayan insanlara anlat derdini

0|0
    0|0
  • Güvenilir insanlar var azda olsa. Sonuçta sende insansın sanada anlatanlar olacak.

1|0
    0|0
    • onlar anlatıyolar zaten ama işte ben sıkıntılıyım

• Sen gene anlat ama temkinli ol. Eğer bir şey yaparsada o onun karakterisizliği.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Annem hep söylerdi ya benimle dertleş ya da aynaya bakıp kendinle. Sende güvenemedigin kimseyle derleşme. İşte bu tür sorunlarda henüz insan tanıma yeteneğine sahip olmadığınız için bol bol kitap okumalısiniz yoksa sırtından vurula vurula akillanirsin. Annemin dediklerini yaptım ama çok güvendiğim arkadaşım kardeşim kuzenim eşim var.

1|0
    0|0
  • güvenme böyle devam

1|0
    0|0
  • Duvara dök kendini daha iyi..
    İnsanoğlu son seçeneğin bile olmasın..

1|0
    0|0
  • Bende öyleyim, kolay kolay güvenemiyorum kimseye

1|0
    0|0
  • Onlar sana güveniyorsa, sende güvenmeye çalış

1|0
    0|0
  • Neden sorun olarak bahsettin anlamadım.

0|0
    0|0
    • çünkü onlar bana herşeylerini anlatıyolar bazen kendimi ihsnet ediyormuş gibi hissediyorum ve gün geçtikce doluyorum

• Kesinlikle ihanet etmiyosun, ileride bu özelliğini daha çok seviceksin.

• Güvenme zaten, bu sorun iyi bişiy. Kimse sırrını öğrenip sana zarar veremez.

0|0
    0|0
Yükleniyor...