Tanışmak istediğiniz kızın bekar olduğunu nerden biliyorsunuz?

Başima bir kaç defa geldi ama en kötüsü bir defasında esiminde ortamda olmasiydi. Allahtan bir rezillik cikmadan hallettik halletmesinede arkadaslar disarda her yalniz gordugunuz ve tanismaya kalktiginiz kadinin bekar olup olmadigini nerden biliyorsunuz? Neye göre hareket ediyorsunuz?

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Parmaklarda yuzuk var mi diye bakilir genelde

0|0
    0|0
    • Yuzuk kullanamıyorum ki

• Yuzuktende nefret ediyorum hatta gereksiz buluyordum. Boyle durumlar icinnmis meger asil amacı. Disari cikarken takmalik ince bir alyans edinmek gerek madem.

En İyi Kız Görüşü

• Kızım ne diyon bana kocamlayken bile bakıyorlardi var oyle dandikler arada hepsi aynı olmasa da. Şimdi baksınlar zaten bakıyorlar da artık bekarım 😁😁

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• yüzük meselesi var da şimdi herkes süs diye yüzük takıyor veya bazı evliler yüzük takmıyor falan o iş yaş. bir kadına yanaşırken evli veya değil bilmiyorum gider konuşurum eğer evli olursa kendisi söyler bana, teşekkür eder uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Parmağında yüzük var mı yok mu diye bakar öküz olmayan.

0|0
    0|0
  • Sormadan girmicen kank

0|0
    0|0
  • İlk baktığı yüzük olur genelde.. Hoş şu zamanda evli bekar farketmiyor 😪

0|0
    0|0
  • kimliğini inceliyoz :D

0|0
    0|0
  • yüzük varsa

0|0
    0|0
  • Yüzüğü olup olmadığına bakarım ben baktığın kızlara.

0|0
    0|0
  • biz sevgilisi vardır diye arkadşlık isteği gönderemyrz milletteki cesarete bak :)

0|0
    0|0
  • Parmağındaki alyansından genelde

0|0
    0|0
  • Bir kızla tanışırken ilk parmağına bakarım, zarf atarım sevgilin makyajına kızmıyor mu? vs :)

0|0
    0|0
  • Parmağındaki yüzüğe bakıyorum bir sure izleyip analiz edip yanına gidiyorum.

0|0
    0|0
    • Yuzuk kullanamiyorum.

• Yüzük yok diye hemen ucmam zaten onu bende yüzde elli dikkate alırım bir sure izlerim birde bakismakta lazım karşılıklı.

• Soruyosun

0|0
    0|0
  • bence evli falan olması önemli değil. erkek istediğini alıp alamamasına bakar...

0|0
    0|0
  • Bakislarindan

0|0
    0|0
  • Yuzuge bakariz genelde

0|0
    0|0
  • Yüzük takıyor musun.

0|1
    0|0
    • Hayir ama sirf buyuzden bir alyans edinebilirim. Yuzukten nefret ediyorum oysa cok rahatsiz ediyor.

• Ne yapayim kullanamiyorum. Tektasim vardi onu bile ikide bir cikarip takarken kaybettim yuzuk aliskanligim yok rahatsiz oluyorum.

• Çok zor değil bahane dışarı çıkarken tak yeter. Evde tak demiyorum.

• Tanımadığım kızla tanışmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yanımda sevgilim varken daha çok bakıyorlar sonra sevgilim bana düzgün yürü sağa sola bakma diyor :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...