Uzun yola gitmek?

Adet olmuşum 8-9 saatlik uzun bir yola gidicem kendi arabamla ama rahat edemem ayrıca gideceğim yerde yabancı orada da değiştiremem 3-4 gün kalmam gerek ne yapabilirim?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• niye gideceğin yerde banyo felan yok mu yolda hiçmi bir benzinlikte durup lavabo kullanamıyosun

0|0
    0|0
    • ben rahat edemem öyle başka yerlerde değiştirmeye falan lavaboya giremem ben başkasının evinde ya da herhangi bir yerde

• hayır başkasının evinde kesinlikle giremem ben otel daha mantıklı geliyor e-

• valla bence yanlış bir düşünce ama seni en iyi sen bilirsin nerde rahatsan orda ol ne diyim

En İyi Kız Görüşü

• Yol için bebek bezi tak. Oraya gittiğindede her gün arabadan bir şey almam gerek de arabada tak ozaman tabi arabayı uzak yere parket. ya da şimdi evde 5-6 iç çamaşırına ped tak poşet içine koy onları götür üstünü değistirirken sessizce değiştirmiş olursun.

0|0
    0|0
    • akıllıca saol :D ama ped takıp götürürsem hijyenik olmayabilir yinede bakarım sanırım oladabilir saol

• Çamaşırları büyük beze sarıp poşete koyabilirsin, poşetin ağzını iyi kapada. Rica ederim.

• Saol en mantıklı cevap :D

Erkekler Ne Diyor 4

• gitmemek en iyisi

0|0
    0|0
  • Degistiremem diye bisey yok saglik icin yine yaparsin

0|0
    0|0
  • değitiştir kesin

0|0
    0|0
  • bende 30 yıl gecikmeli. sıkıntı olmaz korkma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Tuvalet diye bir yer yapmışlar.. benzin istasyonlar inda da var evlerde de.. ihtiyacını giderirken seni göremiyor 😕

0|0
    0|0
    • ben rahat edemem başka yerlerde başkasının evinin tuvaletinde ya da her hangi bir tuvalette bu doğru olmaz aksine iğrenç olur bence

• gece pedi tak

0|0
    0|0
  • Saçmalama değiştirmelisin.

0|0
    0|0
    • orasını bende biliyorum ama değiştiremem oralarda

• Doğum kontrol hapı iç

0|0
    0|0
Yükleniyor...