Ne yapmalıyım? Ciddi cevaplar lütfen?

Merhabalar öncelikle! Geçen sene sınıfa yeni bir kız geldi herkes dışladı ama facebooktan konuşmuştuk eğlenceliydi ben bunla takılmaya başladım ama kanka gibi değil sonra onla takılmadan önceki arkadaş grubum o kız bizi ayırmaya çalışıyor falan dedi kavga ettik konuşmadık uzun süre o süre zarfında yeni gelen kızla yakınlaştık baya samimi olduk diğer arkadaş grubuylada barıştık ama şimdi o dışlanılan kız , benim sayemde herkesle iyi anlaşıyor dünden beri bişey soruyorum ağzını yüzünü ekşiterekcevap veriyo bişey söylüyorum olabilir diyor birde baya iyi laf sokuyor bişey yapıyor söylüyorum direk haklı haksız laf sokarak üste çıkıyor sınıfta dışlanmaya başladım kızla kavga et gibi şeyler söylemeyin herkes onun tarafında ve yalnız kalmak istemiyorum seneye zaten son liseye geçiçez baloda falnda dışlanmamak için ne yapmalıyım

0|1
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• İçlerinden bir tanesi mutlaka çözülecektir.
    O gevşek halkayı bul.
    Onunla konuş ve arkadaşlarının sana olan tavrını öğren...
    Ona göre taktik belirle ve karar al.
    Belki de seni çekemiyorlar.
    Çok da umursama.
    Hayat onlardan ibaret değil.

0|0
    0|0
    • hiçbir şey olmamış gibi devam etmek istiyorum ama bişey söylüyorum duymamazlıktan geliyo

• Birisi senin hakkında o kıza kötü şeyler söylemiş.
      Aranızı bozmaya çalışıyorlar.
      O kişiyle detaylı bir şekilde konuş.
      Bir kafeye falan gidin sadece ikiniz olun.
      İkinizin dostluğunu çekemeyenler araya nifak sokmuş olabilir.
      Ya da sen bilmeden onu kırmış olabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 6

• 1. Yalniz kalmakdan hic bir zaman korkma
    2. Kiza sor niye boyle davraniyorsun diye
    3. Sakinligini koru ve yanlis birsey yapma

0|0
    0|0
  • Kesinlikle Yanlış Anlamışsın samimiyiz diyosuın ve birşeyinmi var neden böylesin filan sor bir derdi olabilir

0|0
    0|0
    • Bir kere daha böyle olmuştu sonra okulda dalga geçmişti

• Bence senin arkadaşların fitleniyor arkadaşlığınızı kıskanıp aranızı bozmaya çalışıyorlar zamanında sana dediklerini onada söylüyorlar senin iraden sağlam olduğu için onlara uymadın ama arkadaşın onlara uyup seni satmış olabilir kafana takma yeni arkadaşlıklar kur

• Yalnız olsan ne olur ki?

0|0
    0|0
  • boş işler önce uğraşıp kendini heba etmemelisin

0|0
    0|0
  • baya uzun bir mevzu. okumadan xperimi alıp gideyim ben...

0|0
    0|0
  • garip :S

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...