Kızların doğasında asaģılanmak var sanirim?

Ne zaman bir iliskide az onemseyen umursamayan olsam daha cok seviliyorum az deger verim popi tavan yapiyor. Anladikki kızlar size deger vermicez dediginiz gibi alt seviye gormeliyiz. Cunku esege fazla deger verirsen kendini yarış atı sanarmis. Yariş ati degilsiniz kabullenin kizlar. Asagilanmaya horgorulmeyi icten ice seviyorsunuz. Ne dersiniz?

0|1
10|6

En İyi Kız Görüşü

• Öyle değilim ilgisiz kalmaya tahammulum yok ama

0|0
    0|0
    • ego kasiyorsn sanrm

• yoksa baskasina gidersn 😃😃

• Yani sürekli aklimda olmali diye dusunuyorum

En İyi Erkek Görüşü

• son derece haklısın aksini iddia eden m. aldır

0|0
    0|0
    • saol mudurr 😊

• kanka kural bu sanrm ama ozamnda sen keyif almyrsn blmyrm nasi olcak

• bilmyrm en iyisi hiç bulaşmamak kızlara :) yalnızlık en iyisi

Kızlar Ne Diyor 9

• öyle olunca insan kendinde eksiklik hissediyor niye ilgili değil demek ben güzel değilim ya da işte başka birşey.. ama uzun vadede bu takdik tutmaz çünkü her kadın sevildiğini hissetmek ister bir süre sonra yaptığın avranışlardan soğur. mesela ben eski sevgilim böyle davranıyordu ona çok aşık oldum ama ayrıldım sonuçta olmuyordu yapamıyordum. sevildiğimi hissetmem lazım bunu anladım bu ilişki beni kendime getirdi. sevmek kadar sevilmek de önemli.

0|0
    0|0
  • Aynı seyı bende erkekler için düşünüyorum acık ve bet ne zaman değer versem bir tarafları uçusa gecıyo ıllakı kotu davranmakmı gerekıyo

0|0
    0|0
  • Bazı kızlar kendilerini erkekten düşük görmeyi ve ezilmeyi seviyolar, evet. Benim de mantığım almıyo. bir insan bunu niye ister yani.. Ama hepimiz öyle değiliz iyi ki. Mantıklı insanlar da var.

0|0
    0|0
  • Maalesef mazoşist değilim aşağlayanı beter ederim

0|0
    0|0
  • Kimseye haddinden fazla değer vermiyeceksin bu kadın içinde erkek içinde geçerli.

0|2
    0|0
  • Erkeklerden ilgi görmeye alışık olduğu için , senin ilgi gostermeyip üzerine düşmemeni tuhaf karşılar. Bunun sebebini öğrenmek için sana ilgi göstermeye başlar.
    Bu bir asagilik kompleksi değil, elde etme içgüdüsü bana göre.

0|0
    0|0
  • Tamam, ama genelleme yapma.
    Ben çok sevsin isterim sevgilim, sadece beni çok sevsin ve hissettirsin ve sevgisini hissedince ego mego tavan yapmiyor korkmmma

0|0
    0|0
  • Beyin gelişimin 12-13 yaşlarında durmuş sanırım derim.

0|0
    0|0
    • ehehe kisi kendinden bilir isi😊

• @Adnnin git sütünü iç bebe.

• @Adnnin oooo beyimizin beyni 12 yaşından ergenliğe geçiş yaptı :D ah siz her tartışmanın sonunu küfre bağlayan zihin fukaraları.

• Doğru

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin icinde bir kiz kalmis.. sana pas vermedigi icin bu soruyu soruyorsun.. :)

0|0
    0|0
    • peki be kizlarin tatli ruyasi 😃😃

• Aynen öyle.

0|0
    0|0
  • Evet öyle haklısın.

0|0
    0|0
  • Bence Sen Duygularımıza Tecruman oldun Helal olsun.

0|0
    0|0
  • şımarıktır o.

0|0
    0|0
Yükleniyor...