Şu hediyeden bıkmadınız mı?

+ Kanka sevgilimin dogum gunu var kutuya guzel sozler yazip koydum nasil fikir?

Ben: (sanki ilk kendi buldu fikri mina...) - Hee super fikirmis nerdende geldi aklina boyle sey -.-

Hediyenin büyüğü küçüğü olmaz ve düşünülmek bile güzeldir ama şu kagıtlara güzel sözler yazip cikolata dolu kutuya tepip verme fikri artık bitsin dimi? Paran yoksa papatyadan taç yap nebileyim ya da erkek için bir kalem al ya da kurabiye yap ver nebileyim iste bu kağıtlı kutu ne oluyor? :D

Şu hediyeden bıkmadınız mı?

0|1
12|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bıkmadılar. Bıkmayacaklar 😅

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hahaha aynı şekilde düşünüyorum. Bir de o sözler araksa tam şenlik oluyor. Yarım saatlik bir google aramasıyla hop hediye tamamdır. :) Maddiyatçı adamlar değiliz emek önemli ama dediğin gibi bir kurabiye yap ne bileyim bir atkı ör falan.
    Biz de yaptık lisedeyken bu söz olayını ama kendi yazdıklarımızdı be abi böyle arak yapmayı düşünüyorsanız yapmayın gerçekten komik oluyor.

0|0
    0|0
  • Sütyen al tamamdır

0|0
    0|0
  • Bıktık

0|0
    0|0
  • Aynen. Haklisin hic özgün fikirlerinizi yok

0|0
    0|0
  • Hediyeyi buldun da...

0|0
    0|0
  • Ben değişik hediyeler yapıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Hediye alıp vermeyi sevmediğimden sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Kırmızı Tanga asdasdsad :D

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Hediyeye gerek yok ki , birlikte dönerciye gideriz. ^_^

0|1
    0|0
    • Al bir trendtopic daha. Yok bence sevgilinin parasi gitmesin diye tokum diyip aç gez. :D Paraya önem vermiyorum temalı romantizm.

• Canım , burada kenar mahalle teyzeleri gibi çemkireceğine muhattap olmayıp şikayet ederdin. Demek ki bana attığın iftira , sende de var değil mi? Hemen burada erkekler toplaşıp seni haklı göreceğini felan mı sanıyorsun? Yaşın gerçekten 23 mü acaba? Üniversiteye gidiyor musun? Yetiştirildiğin çevre neresi? İlginç birisin. Eyvallahı çekerim ben... Basit ve kavgacı kızlarla işim yok. Şu saatten sonra ne yazarsan yaz , cevap vermeye yeltenmeyeceğim. İlk önce çitanı yükselt. Sonra gel seni de dönerciye götüreyim , protein fayda eder belki.

• Burada erkeklerin toplanmasini bekleyen ben degilim sensin.

-helal olsun bu zamanda donerciye giden, boyle mutavazi kiz kaldimi filan diye ovgu beklentisiyle yazdigin cok belli. Erkekler beni hakli gorse nolur senin gibi erkekler tarafindan ovguye aç degilim. :D Bu kadar onemseme tanimadigin heriflerin desteklerini.

• Aynen sıktı artık

1|0
    0|0
  • Düşüncelerimi yazmışsın yemin ederim. Bana öyle bir hediye gelse ayrilirim o derece nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • Cidden kutu mevzusu sıktı artık

1|0
    0|0
  • Resmini çıkartıp arkasına söz yazanlarda var.

1|0
    0|0
    • Aynennn.. Lisedeyken sevgilim kendi resimlerini cikartip arkasina siirler yazip vermisti bana :D hahaha

• kesinlikle ya o ne öyle çok basit :D

• Bence sözleri internetten arastırıp yazmıyorsa kendi duygularından hisleriyle yazıyorsa her şeyi en güzel hediyedir bu

0|1
    0|0
    • Oyle bile yapacak olsa gunluk gibi deftere bile yazabilir ya da bir suru balon alir ustlerine minik yazilar yazar ya da nebiliyim uzerine biseyler yazilacak bir suru sey var yani. Illa sekerli kutuya kagit doldurup vermesi gerekmiyor tamamen kopya ve bayat bisey bence

• O da dogru haklısın

• Katiliyorum :D

1|0
    0|0
  • Saklaması güzel oluyor. Hem sana özel bir şey. Benim arkadaşım kutuya sadece jelibon doldurmuştu.😅😅 Öyle dışardan bakıldığında o tarz şeyleri sevmeyen biri gibi durduğumdan söz yoktu. 😐

0|0
    0|0
    • Duygularini yaziya dokmek elbette guzel ancak illa kutunun icine tepip vermesi gerekmiyor azcik kafayi kullanip baska sekilde bile yazili bir hediye verilebilir saklanmasi icin bir kutudur gidiyor yillardir artik kim cikarttiysa o olmasa nolacakmis acaba. d

• Aynı doğum gününde diğer arkadaşım not kağıtlarına yazıp merdivenim boyunca yapıştırmıştı. Bir deftere de eski okulumdaki arkadaşların hocaların görüşlerini toplamıştı. Aslında haklısın sen de aynı şeyler boğuyor.

• Ben çok isterdim bunu ama yapan olmadı

0|0
    0|0
  • Galiba şimdi de bu moda olmuş ya millet biraz yaratıcı olun

0|0
    0|0
  • Ya da çikolatali falan

0|0
    0|0
Yükleniyor...