Türk kızları neden böyle?

Yabancıyım (türkçemi soracak olursanız, türk kanalları izleyerek geliştirdim) bir süredir türkiyede yaşıyorum. Bir çok türk kızı ile sohbet amaçlı konuşmuşluğum var. 2 de sevgilim oldu türk. Anlayamadım ben bu insanları. Her kelimeye trip, atar yapıyorlar. Birşey söyleyince böyle yapma falan diyince hemen kadın hakları bilmem bir sürü zırvalıklar. Neden yani? Bir de bu kişiler genelde üniversite mezunu kişiler bilinçliler yani. Ama gel gör ki, insanı hayatından bezdiriyorlar. Sebebini bilen varsa söylesin belki yabancıyım diye benim kültürümle mi uyuşmadı yoksa hakkaten böyle mi?

• Türk kızlarını beğenmiyorum
    31% (11)53% (10)38% (21)Oy Ver
  • Türk kızlarını beğeniyorum
    69% (25)47% (9)62% (34)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
13|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın kardeşim sen bırak türk kızlarını yabancı birini bul ailelerine daha bağımlı oluyorlar bizdekiler gibi kocayı ailesinden uzak tutmuyorlar

0|0
    0|0
    • Bak o son cümlen de doğru. Benim bir arkadaşım var. Türk kızı ile evli. kendisi yabancı. Kız aileni istemiyorum demiş. Adamın kardeşi hastalanmış ülkesinden getirtmiş buraya tedavi için. Kız trip atmış adama ki, kardeşinle ilgileniyorsun benimle ilgilenmiyorsun diye. Adamın kardeşi lösemi ya

• kardeş bizim türk kızları hep böyle uzak dur aman aman diyorum sana yabancı bul rahatına bak triple mi uğraşacaksın

Kızlar Ne Diyor 12

• Yabancıymış da Türkçeyi izleyerek öğrenmiş de bilmem neymiş :DD Beğenmiyorsan memleketine alalım seni o zaman :d

1|1
    0|0
  • Bir Türk olarak Türk kızını da Türk erkeğini de beğeniyorum. Beğenmeyeni sahneden alabiliriz.

1|0
    0|0
  • Haklisin kardeş çok trip atiyorlar ben de sinir oluyorum ama türk kizlari diye genelleyemezsin buna hakkin yok 😊cunku türk irki en asil irktir ve onu doğuran türk kadinidir. edebiyat yapmayacağım , belliki trollsun he değilsen de herkes haddini bilmeli.

0|0
    0|0
    • Asil falan değil hepsini Allah yarattı. Böyle milliyetcilik yapmanın anlamı yok. Genelleme lafının teorik açılımı vardır 100 kişinin 51'i evet diyorsa o genelleme sayılır. Sizin kastettiğin hepsi kelimesi onu da ben kullanmadım. Benim sorum neden böyleler?

• Bak sana bir türk kizi olarak bu durumdan fazlasıyla muzdarip olduğumu söylüyorum. cevremde cidden anlamsiz yere trip atan bu triple adami elinde tutacagini sanan kadınlar var ben burada bunu hep yazarim türk vizyonunu zedeliyorlar ama bu onların huyu. ilişkinin başında kiz bu triplerle adami bir ne olduma çevirir önce kiz muhafazakarsa evlenene kadar adam hormonlarinin peşinden suruklenir. sonra evlenirler şimdiye kadar atilan triplerin farkina varir. kiz değişmemiştir , ayni tripler devam eder ama adamin farkindaligi artar uyanir ve o da sürekli cemkiren herşeye bahane bulan kaba saba öküzün teki olur. ben bunlara bizzat şahit oldum fazlasıyla hem de. sonuç olarak sana cevabim kizlar bu şekilde trip atarak avcunun içine alacsgini saniyorlar , kismen doğru ama sonrasi ayrilik.

• Türk kızına kurban ol sen. Hem kendine hem evine hem çocuğuna hem de kocasına bakan fedakar anadolu kadınlarının çocuklarıyız. Baban Türkse Türk olduğunu da buraya iliştireyim dedim.

1|1
    0|0
    • Hiç de bile, ev işlerini bile erkeğe yaptırma çabasındasınız, layınız erkek fatma, adam akıllı tartışma yapmayı beceremiyorsunuz, üniversitede görüyorum Koskoca profesöre trip atıyorlar. Allahtan profesör de tripleri karşılıksız bırakmıyor. Arkadaşımın abisine yemeğe gittik. O ne kadın ya, Allah göstermesin kimseye.

• Haklı bir tespit olabilir.

• Türkmenleri bilirim. Türkmenistan'da doğdum.

• Erasmus la geldiniz galiba beğenmenize gerk var mı ki gayette güzeliz seven sever beğenen beğenir ayrıca ilşkilerde normal bunlar size yapmayacakta bana mı kızacak atar yapacaklar :D

0|0
    0|0
    • Hiç de normal değil. Bak bakalım insanlar avrupada birbirlerine nasıl saygı duyuyorlar

• İşte sorun karşındakinde. Hiç birşeye karışmazsın sen ne biçim erkeksin der, karışırsın sen benim anam mısın babam mısın der. Gel de anla

• Anlayamam onu ben sabrımız sağlam olsun o zaman hak verdim kardes size

• Türkmenim demişsin yabancıyım demişsin 😂😂 bizim burda türkmenlere yabancı gözüyle bakılmaz ama neyse :D beğenirsen böyleyiz değilsen kendi ülkenden devam et :D

0|0
    0|0
    • Sonuçta türk vatandaşı değilim

• Bundan banane :D ben soruna cevap verdim uzatma :D beğenen böyle beğensin :D

• Zoruna gidince anca hakaret edersin YABANCI şey afsgd :D ya hadi ikile

• İki kişi tanıyıp kendini cumhurbaskanı sanan erkek
    Seni de bu kapıdan alıyoruz buyurun lutfen
    Hahaha

0|0
    0|0
    • Beni tanımadan yorum yapan kadın, seni de sorumdan uzaklaşmanı rica ediyorum

• Kimseye hakaret etmedim ben.

• Tripli.. ve atarlı
      İnsanı hayattan bezdiren kişiliğimle iyi günler diliyorum :) sevgiler

• Hiç inandırıcı gelmedin.

0|0
    0|0
  • G*tümüzü ye

0|1
    0|0
    • Yok, siz değil g. t yemeğinizi bile yedirmezsiniz yobaz karı

• Genelleme yapma

0|0
    0|0
    • Genelleme lafının teorisini sana da açıklayayım. Bir şeyi 100 kişiden 51'i yapıyorsa o genellemedir. Senin kastettiğin hepsi kelimesidir onu da ben kullanmadım

• Herneyse beğenmiyosan ülkene git

• sende adam gibi türk kızı bul, kezban buldun diye bütün kızlara yıkma

0|0
    0|0
    • Bir arayış içinde değilim. Mesele sadece ilişki de değil. Arkadaşlıkta da. İnsan arkadaşına neden atar yapar ki?

• He canım he

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Türk kızlarını beğenmiyorum.

0|1
    0|0
  • Türk kızlarını beğeniyorum. Evleneceğim kız da Türk kızı olacak.

1|1
    0|0
    • öyle olması lazım zaten de. Neden böyleler?

• Türkler aslında böyle değillerdir ama Türkiye Türkleri böyle işte.

• Göçmenler hep böyle. Gerçek türklerde raslamadım ben

• Bak arkadaş Geldigin yer batiysa onlarla bizim kizlarimizi karsilastirma bizim kizlarimiz Tekin kizlardir hakkini savunur Gelecekte neler olacak basina ne gelebilir bir isi yapmadan once bunlari dusunup ona gore hareket ederler ve hepsi olmasada cogu boyle kizlardir ozellikle universite mezunu olanlar bilincliler yani ;)

0|0
    0|0
    • Böyle hak mı savunulur? Yok batı değil doğudanım

• Sen Türkmenistanda yaşamıyorsun da o yüzden. Ayrıca yankee de terbiyesiz de sensin. İnsanları düşünceleri ve etnik kimliklerine göre aşağılayacak kadar da küçüksün. Allah akıl ihsan eylesin

• Sana bunlari simdi izah etmek isterdim benim asil kardesim ama uyuycam , uykum senin bizleri anlamaya calisan zihniyetinden daha degerli

• Türkçeyi iyi öğrenmişsin , fakat 2 sevgilin zannetmiyorum , artı neden gizlisin?
    Türk kızlarından yabancı erkekleri beğenenleri çok mu zannediyorsun. Asıl sen yabancı olup olman önemli değil bu hakkı nerden buluyorsun?
    Kızlarımızı eleştiriyorsun , onları sahiplenen yok mu sanıyorsun.

0|0
    0|0
    • Erkek arkadaşlarımı tanımasam erkekleri de agresif derdim. ne cevap bu şimdi? Özeleştiri yapmayı öğrenemeyecek misiniz? 5 senede sevgilim olamaz mı? Sizin gibi sığı zihniyetli değilim çok şükür. Gizliyim çünkü biliyorum sizin benim adresime küfür yağdıracağınızı

• Sen beni tanı o zaman , çık gizliden önce.
      Erkeklik taslamam ben adamım.
      Üniversite okusunda , ne demiş atalar.
      ''Okumak cehaleti alır eşeklik baki kalır ''
      Gereksiz zaman kaybısın benim için.
      Senden değerli işim var benim ayakkabımı boyıcam.
      Gizliden çıkıp sor soruyu cesaretin varsa

• Sen kimsin ki zaten seninle muhattap olayım.

• Soruna bakılırsa Türkçen kadar, Türk kültürü hakkında bilgin de oldukça iyi... Sorunun içinde cevabı zaten vermişsin..

0|0
    0|0
  • Beeniyorum

0|0
    0|0
  • Dostum merak etme zaten bende bıktığım için uzun zamandır kız ayağı yapmıyorum. Kimsenin dırdırını çekemem.

0|0
    0|0
    • Mesele sadece ilişki değil. Arkadaşlıkta da

• Her konuda işte her neyse. Senin de böyle anlamana da saygı duyuyorum o yüzden.

• Kızlarımız, güzeldir, akıllıdır, değerleri vardır. Herkes taşıyamaz sana ağır gelmiştir.

0|0
    0|0
    • Çok trip atıyorlar. İnsan gibi soru sorup, bir konu hakkında tartışamazsın. Kral kobra gibi zehrini boşaltır üzerine. Tüm moralini bozar

• Ciddi ilişki yaşamamış gibi konuşuyorsun. İnsan bir ilişkiye başlarken acaba bu gün de mi kavga çıkacak diye korkar? Neden karşındaki insan seni dinlemez ve anlayış göstermez? Mesaj atar şu an arkadaşlarlayım dersin, ana bacı hepsine küfür eder, 10 gün mesajlara cevap vermez. Bir konuda tartışırsın, sen onu yanlış söylediğini ıspatlarsın diye trip atıp konuşmaz. Köle yapma psikolojisi var buranın kızlarında. Biraz melezler anlayışlı oluyorlar

• Bizim kızlar, biraz fazla nazlı ve zor haklı çıkmaya çalışmak yerine kalplerini çalmalısın. Bu saydıklarını yapan kız seni sevmiyordur.

• Türk kızı Candır :) go home yankee

0|0
    0|0
  • Türk kızlarını beğenmiyorum. Onlarda beni beğenmezler, karşılıklı yani.

0|0
    0|0
  • türkçeyi çok iyi öğrenmişsin türk olmayasın :D:D

0|0
    0|0
    • Türk'üm evet ama Türkmen Türkü

• Türk kozlar candır lan. Bas üstüdür.. Diğerler milletlerde avrupa da asıl 2 siniftir değer vermezler eşlerine sevgililerine

0|0
    0|0
    • Yanlışın var. İnsan bir birine saygı duyuyor anlayış gösteriyor. Bir birlerine gece bana iyi geceler mesajı atmadın diye trip atmazlar. Beraberlikleri mutluluk içindir hayatlarını zehir etmek içindeğil

• Yabancı arkadaşlar var üniden

• İnsan imreniyor valla, onlar hayat yaşıyorlar biz değil

Yükleniyor...