Yaşamaktan nefret ediyor musunuz?

Hep söylerler para mutluluk getirmez.. ben de onlardanım... çok kazanıyorum... aklından geçenden daha fazlasını kazanıyorum... ama mutlu değilim... şartlarım böyle gelişti... kendime göre eş bulduğumu zannettim ama olmadı... Bunaldım... bu saatte buraya gelip bu soruyu sordum... Çok kazanıyorum ama mutlu olamıyorum... eşim paraya aşık birisi... ben sevgiye aç... çocuklarım bana muhtaç... bıktım... yaşamaktan zevk almaz oldum... Ne mi soruyorum... sizce neyi soruyorum?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayır

0|0
    0|0
  • Sadece saçmalık. Şu evli adamlarin internete girip cok param var karimi sevmiyorum cocuk icin bosanmiyorum diyip duran 100 milyonuncu tipsin.

0|0
    0|0
    • belki de haklısın.. ilk ben değilim tabiki..

• Cocuklarini bu kadar dusunen bir insan boyle hareket etmezdi karini gectim yuzlerine bakmaya utanman lazim. Derdin cocuk filan degil yani biyandan pastam dursun biyandan karnim doysun sonrada acitasyon. Neyse meydana cikar illaki birgun Allah buyuk elbette ki

• haklısın... sen sorun etme elbet bulurum bir çaresini... sen kendi yaşamını güzel kur ve deva ettir.

• Yaşamaktan nefret ediyorum. Öleceğim günü hem heyecanla hem de korkuyla bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Yaşamayı hala seviyorum

0|0
    0|0
    • evet senin için hayat beyaz atlı prensi beklemek ama ben prens olarak girdiğim yuvamdan cenaze olarak çıkmaya hazırım

Erkekler Ne Diyor 3

• Yaşamaktan nefret etmiyorum, insanlara yardım edememekten nefret ediyorum. Önümdeki sınavlardan, bitirmem gereken üniversiteden yani zamanımı çalan her şeyden nefret ediyorum. Ne yapacağım? Evlenip, çocuk yapıp, 80 yaşımda ölmeyi beklerken o zamana kadar faturaları ödeyip bunlarla mı uğraşacağım? Hayır.
    Daha kendime umut veremezken, insanlara umut vermeye çalışmamdan nefret ediyorum, beni bu şeylerle karşılaştıran ailemden nefret ediyorum, uzun oldu pardon.

0|0
    0|0
    • uzun ama güzel oldu... evlendiğinde mutlu olmayacağına inanıyorsan ömür boyu bekar kal çok daha güzel..

• yaptığım tercihin yanlışlığından dönmeye çalışıyorum.. . sakın benim hatama düşme..

• Umarım kararınızın sonunda mutlu olursunuz, tavsiyeyi dikkate alacağım.

• popodan penis olc worldstarhiphopda hava at seyim bukadar cm falan filan diye orada beyin fakiri cok eminim guzel vakit gecirirsin.

0|0
    0|0
    • bir o kadar da Türkçen düzgün olsaydı seni daha iyi anlardım...

• dünyaya gelmişim bir kere. mecbur yaşıyorum. bende mutlu değilim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...