Başından paranormal olay geçen ya da yakınları yaşayan var mı?

Filmlerde gördüğümüz halk arasında anlatılan bende inanmazdım ama başıma gelldi dediğiniz bir olay başınıza geldi mi?

Güncellemeler:
anlatırsanız güzel olur

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• çokta paranormal değil ama yaşadık bizde bir şeyler.

0|0
    0|0
    • anlatırmısın

• Abimle telefonlarımızı yatağın tam ortasına koyduğumuz zaman sanki birisi çekip yere atıyormuş gibi sürükleniyorlardı bu durmadan bir kaç gün üst üste olmuştu. pek paranormal değil ama neyse.
      Eski oturduğumuz evin altında da yattığım odanın dibinden birisi vuruyordu hep yatağın olduğu bölgeye, ev müstakildi. bir kaç ker karabasan olayı yaşadım vs vs.

En İyi Erkek Görüşü

• Gece saat 11 de is yerime gittim kimse yok, giris kapisini actim iceri tam girerken biri ismimi soyledi arkama baktim kimse yok neyse dedim sokaktakiler bagirmistir falan diye, lavaboya yoneldim elimi yikiyorum tam yuzumu yikarken egildim ve yanimdan birisi gecti siyah golge gibiydi gordum yani
    Sonra cikip o tarafa yurudum hani biri mi girdi diye, yok sonra odama gectim.
    Oturuyodum tak tuk sesler falan, diyorum Allahim biri benle maytap mi geciyo neyse sese dogru gittim yine bise yok..
    Sonra cikip gittim iki saat sonra ama sanki biri arkamdan itekliyodu
    Korkmustum baya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet.

0|0
    0|0
    • anlatsana

• Unv ilk senesinde yalnız kaldığım zamanlar oldu. Ses ve görüntü şeklinde. Çok araştırdım inancin azaldigi zamanlar böyle şeyler yaşayabiliyor muş insanlar.

• Geldi malesef çarpılmış biri ile yarısı uğraştık 3 kisi

0|0
    0|0
  • sigara paketi full iken, akşama doğru nerdeyse bitiyor. otlakçılardan şüpheleniyorum

2|0
    0|0
  • Başıma gelmedi ama bir gün gelirse ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • Cık gelmedi

0|0
    0|0
  • Evet ben varım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet kanks gel seni olayin ortasina gotureyim kac dakika kalabileceksin:) inanmam diyen kac kisi yalvararak kacti:)

0|0
    0|0
  • uzatmıycam kardeş, evet geçti.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Yok..

0|0
    0|0
  • çok geldi. s