Biriyle cikmamis Olan kiz Hakkinda ne dusunursunuz?

Bn birini okadar cok seviyomki zayiflayinca onunla olmak istiyorum 😊zaten cirkin biei degilim ama soyle bisi vsr benim seyim hafif kopukliklar var ama dar 😢ben bozuldummu yani bir erkegi seyi 2 parmak desen 1 parmak zor girer :( okadar dar ama nedennkopukluklar oldu eskiden yoktu ben sunu dicem ben kimseyle cikmasam konuasam orayi diktirsembkotu olurmu sizce netixede baska erkekle konusmamisim 😔😔😔

0|1
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• seni turkce yazmaya davet ediyorum.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben anlamadim iliskiye girdin mi girmedin mi biriyle?

0|0
    0|0
    • Girmedim 😢sorinda orda zaten

• Girmediysen sorun yapma bozulmamistir

• Ama neden kopukluklar olustu bide bitane daha delik var o heralde idarar deligi o olmasa nerden yapicam 😄😄😄😄

Erkekler Ne Diyor 4

• Detayi anlamadim o yuzden direk basliga gore cevaplayacagim. Ekstra bir sey dusunmem en fazla secici biri oldugunu dusunurum o kadar

0|0
    0|0
  • hiç bişey anlamadım

0|0
    0|0
  • Bu yaşa gelmişsin ve halen daha takıldığın konu bu mu? Kopuklukları da takma kafana. Senin düşündüğün gibi değildir mevzu.

0|0
    0|0
  • hem gizli üye hem özel cevap seçeneği yok, hiç uğraşmaya değmez, fedakarlık yapmayana cevap yok :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 36-45 yaş arası kimseyle konuşmadın mı? Zayıflamayı kızlığı filan bırak sosyal hayata geç dışarıda kuzular meleliyor güneş açıyor hani

0|0
    0|0
  • Ne meraklısınız bir taraflarınızı diktirmeye😄

0|0
    0|0
  • Anladım gibi ama ne gerek var? Dert etmek icin başka birşey bulamadın mı?

0|0
    0|0
    • Ama bn kimseyle yatmadim 😢oyuzden uzgunum yatsam dixem oyuzden kopuk oldu yatmadimda 😔

• Boşver zaten yatıp yatmadığın ilişki sırasında anlaşılır hem boşuna üzüyorsun kendini önemseme bunu bukadar.

Yükleniyor...