Hiç bir ülkeye bağlı olmadığınızı düşünürseniz, 2. Dünya Savaşında hangi tarafı tutardınız?

Hiç bir ülkeye bağlı olmadığınızı düşünürseniz, 2. Dünya Savaşında hangi tarafı tutardınız?

• Müttefik Devletler - (Amerika-Rusya-İngiltere-Çin vs)Hiç bir ülkeye bağlı olmadığınızı düşünürseniz, 2.Dünya Savaşında hangi tarafı tutardınız ?
    55% (6)30% (3)43% (9)Oy Ver
  • Mihver Devletler - (Almanya-Japonya-İtalya-Macaristan vs)Hiç bir ülkeye bağlı olmadığınızı düşünürseniz, 2.Dünya Savaşında hangi tarafı tutardınız ?
    45% (5)70% (7)57% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Görüşlerinizi, yorum yapabilirsiniz arkadaşlar. neden Müttefik, ya da Mihver devletler.

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• ingilizleri, pis fransızlara yaptıklarından ötürü çok severim... A diyorum.

0|0
    0|0
    • siz bir türk olarak bakıyorsunuz olaya sanırım :) ingilizler 150.000 askerimizi mısırda toplama kampında kör etmiştir. ingilizlere sempati duymayalım

• kim kime ne yapmadı ki? osmanlının yaptıkları saymakla bitmez boşuma barbar diyorlardı.. ben sadece şıklar arasında en sevimlisini seçtim :)

• Haklısınız :)

En İyi Erkek Görüşü

• Almanya favorim

0|0
    0|0
    • Almanya nın nazi zamanı disiplini, düzeni ve dizel tankları hepimizi hayran bırakıyor ama belkide daha kötü daha çok sömürülen bir dünya var olacaktı veya daha az sömürülen kim bilir :)

• avrupayla yetinseydi şu an almanya-rusya-amerika yüz ölçümü olarak 3 büyük kıta olacaktı

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Mihver

Hatırlamışken mk italyası gene döndü

0|0
    0|0
    • Bide kızlarımız tutturmuş italyan erkekleri diye :)

• Kazanan, kazanmış tarafı.

0|0
    0|0
    • bu bir anketti genede teşekkürler

• rusları seçer kızlarını korurum

0|0
    0|0
    • zaten kargaşa var kim kimi vuruyor kim kimi koruyor belli değil.

• aynen öyle :) ama bir yandan öyle bakmamak gerek

• o işin şakası savaş çıkarsa yapacsğım ilk şey çekirdeğimi alıp izlemek bitince galip kimse knka ben sizi destekledim derim

• savaşta taraf tutulmaz. savaşta canını korumaya çalışırsın. taraf değilsen sen ilgilendirmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...