İzmire tek gidicem?

Manisa da yaşıyorum sıkıldım yarın izmire gitmeyi düşünüyorum ams tek başıma ne yapabilirim hiç bilmiyorum

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• kordona git tek başına iç, çok sıkılırsan orada bir gruba katılırsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Önce kordona git çiğdem al denize karşı çimlere uzan kafanı dinle
    Sonra alsancağa doğru git kemeraltını gez
    Boyoz ye Tarihi Asansör ile yükseklere çık ve İzmir’e bak Kemeraltı Kızlarağası Hanı’nda Dibek Kahveni Höpürdet Alsancak Sevgi Yolu’nda gezin ve sahaflardan kitap al Kordon Boyu’nda Atatürk’ün Evi Müzesi’ni gez Fuar açıksa fuara uğra
    Pamuk şeker ye Kıbrıs Şehirleri’ndeki bir barda iç & buzlu badem ye
    İzmir aşktır inşallah bu aşka sende şahit olursun :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Dostum bende sürekli cıkıp cıkıp izmire gidiyodum gezmeye acayipte zevk alıyodum günümü dolduruyodum bir kaç arkadaşımıda diyodum oraya geliyorum görüşelim gezelim falan ama en son sevgililer gününde 14 şubatta gittim oraya arkadaşımın işi cıktı gelemedi tek başıma kaldım o gün orda mal gibi yapacak hicbirşey bulamadım havada zaten kötüydü mal mal ksk alsancakta vapurda gezindim sürekli gezdiğim yerleri turladım sahilde oturdum müzik dinledim akşama doğru artık çimlere uzandım gökyüzüne bakaraktan dinledim müzik falan sonra yemek yedim falan filan derken akşam oldu otobüsün saati geldi ve ankaraya döndüm yani anlayacagın tek gidince inanılmaz yalnız hissettiğin bir yer ama arkadaşın vs biri olursa yanında inanılmazda zevk alınan bir yer...

0|0
    0|0
  • Boşa gitme

0|0
    0|0
  • Gez bir yerleri kanka işte yine de kafana göre bir kanka al yanına tek gezilmez

0|0
    0|0
  • Birşey yapmak zorunda değilsin. İzmir'e gelince, geri Manisa otobüsüne bin. Dön.

0|0
    0|0
  • Dolaşırsın knkk

0|0
    0|0
  • 2 hafta önce gelsen iyi olurdu ben ta çorumdan tek gittim talan ettim 5 günde izmiri

0|0
    0|0
  • Cahil değilsin ya, kendine güvenmiyorsun anlaşılan

0|0
    0|0
  • Eğlenceli olur git git

0|0
    0|0
  • geçerken beni de al :D

0|0
    0|0
  • İzmir büyük yer ama bir kızlarağasında kahve urlada kahvaltı alsancakta bir alışveriş öneririm

0|0
    0|0
  • zaten arası yarım saat bişi gidersinde kaybolma oralarda tek başına :)))

0|0
    0|0
  • Tek başın takılırısn

0|0
    0|0
  • yardımcı olalım mı?

0|0
    0|0
  • Benim yeğen orada, soyliym gezdirsin seni
    Ege ünv hukuk okuyor bu arada

0|0
    0|0
  • Paran varsa sıkılmazsın

0|0
    0|0
  • hayırlı yolculuklar...

0|0
    0|0
  • Ya manisa İzmir arası zaten biri birine bağlı gibi bir yer trenmi otobüsmü arabaylamı gideceksin.

0|0
    0|0
  • konaktan vapurla karşıyakaya geç sonra geri geç yeter.

0|0
    0|0
  • tamam buluşalım ben seni gezdiririm hiç sıkılmazsın.

0|0
    0|0
  • hatay iskenderuna gel.

0|0
    0|0
  • Gez toz kafana göre. : )

1|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Konakta in alsancağa yürü kordonda bir çay/yemek molası ver rahat 3 saat geçer tamam işte dönene kadar akşam oldu

0|0
    0|0
  • Avm gez

0|0
    0|0
Yükleniyor...