Başkanlık Sistemine detaydaki sebeplerden dolayı evet oyu dermisin? Yoksa demez misin? Anketli?

Paşalarımızı hapse atan fetoculara inat. Kürtçü, mezhepçi, gominizme hayranlik duyan chpye inat. Bu chp, Atatürkün Tuncelisine her seçimde dersim adayı der. Uludere zaferine sözde roboski katliamı demiştir chp. Pkklı krolara inat, hdpye inat başkanliğa evet der misin? Ben mhpli ve ülkücü kesinlikle değilim. Tam bir azılı antikürtçüyüm. Ama mhp ve ülkücüler baya bir çok olmalı bu ülkede. Ben bağımsız, gerçek has bir Türk Milliyetcisiyim. Akpyi yeri geldiğinde severim, yeri geldiğinde doverimde. Düşünüyom, taşınıyom eninde sonunda kafam akpye yatıyor. Akpli değilim. Akp benim panzehrim sadece :) :) 4 oy kullandım. 3 nü 1 kasımda dahil Akpye attım. Ben başkanlığa evet derim. Ya sen?

• BAŞKANLIĞA EVET DERİM
    62% (5)21% (3)36% (8)Oy Ver
  • DEMEM
    38% (3)79% (11)64% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Tam bir Atatürk sevdalısıyım. Yaşasın Erdoğan <3
Yaşasın Başkan Erdoğan <3 İnadına Ak Parti <3 Kesinlikle trol değilim. En Büyük Türk <3 Atatürk <3 Yaşasın Başkan <3 Erdoğan <3
Akp benim panzehrim. Ortak noktalarım var akpyle. Akp, chpden, hdpden 1000000 kat daha iyidir. Bence mhplilerde refarundumda evet demeli. Atamızı seven chplilerde evet demeli.

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle evet diyicem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çok haklısın arkadaşım bazıları her olumsuzluğu erdoğan dan biliyor fakat şunu anlamak istemiyorlar bu gun bu sorunları çözecekse erdoğan gibi güçlü bir lider çözer akşener kılıçtaroğlu vb.. bu kalibrede birer siyasetçi değiller

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Demem, demeyeceğim de. Bu saçma zihniyet karşısında tek başıma da kalsam geberene kadar karşı çıkacağım.
    Panzehir sandığınız şey zehrin ta kendisi daha uyanamadınız.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence bu saydıklarının hepsini yapan akpdir barış barış diye diye doğuyu kürtlere veren dolmabahçede anlaşmalar yapan osloda görüşen öcalanın görüşleri bizimde görüşlerimizdir diyen ışıdle iş birliği yapan orduyu cemaatle birlikte elele verip komutansız bırakan güya müslüman hırsızlar katillersiniz asker ve masum kişilerin katili

0|1
    0|0
    • doğuyu kürtlere veren derken adamlar binlerce yıldır orada asıl sorun şu chp ve mhp nin doğudan neden oy alamadığıdır ya da neden oraya hitap edemediğidir hep demıyormuyuz edirneden hakakriye misaki milli sınırlar peki hakkari sırnak van... neden diğer partiler burada yok onlar bu ulkede yaşamıyormu demek istediğimi iyi chp ve mhp düz kimlik siyaseti yaptığı sürece hdp bölücü siyaset yaptığı sürece akp karşısında hiç bir şansları yok

• @OnrKN ben sana gerekçe kanıt sunuyorum sen amaç sunuyorsun gerekçen olacak ki çözümünü bulasın neden hdp seçime girmesin ki girmesi için uğraşıyordu zaten akp? tuhaf yerlerden bakıyorsun askerlerin elini ayağını tutanlar komutanları cemaatle içeri tıkanlar utansın başka söze gerek yok sanırım

• hdp önceki gibi bağımsız adaylarla girse akp çok daha fazla mılletvekili çıkakrırdı orayı atlama

• Başkanlık var zaten tayyip padisah :d sömürüyor milleti bizde karismiyoruz nasil olsa sömürülen onlar :D

0|2
    0|0
  • Mhpliler ne zaman Akpye d omalmaktan vaz geçicek?

0|2
    0|0
  • Türk milliyetçisi olupda arapçılara oy vermen de güzel gerçekten.

0|1
    0|0
  • Paşaları içeri atarken Tayyip ben davanın savcisiyim demiyormuydu ulan her tarafınız oynuyor

0|2
    0|0
Yükleniyor...