Düşünce yapısı?

16-17 yaşlarda bir kız veya erkeğin kafasındaki düşünce belkide ilişkiden kaçınmaktır. ilişkiden kastımı anladınız ancak yaşını yaşında yaşamak diye bir söz var sizce doğrumu? bu yaştaki çocukların düşünceleri kafama takıldı. Bir kaç ders verdiğim öğrencimle dertleşirken bu tür şeyler konuştuk siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? bir genç yaşını yaşındamı yaşamalı yoksa normal bir şekilde devam mı etmeli?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben çok karşıyım 16 yaşındakilerin 23 yaşındaymış gibi ruj sürüp topuklu giyinmesine burda en büyük faktör ebeveyn karşı koyun çocuklarınız yaşını yaşasın bir daha çocuk olmayacaklar o yaşlardan sonra zaten hep büyük olacaklar. İlişkiden kastın ne bu arada? Eğer cinsel anlamda bir ilişkiyse senin gibi bir sözde eğitmene yazıklar olsun

0|0
    0|0
    • sonuçta ergenlkte kendilerini keşfediyorlar ve o yaşlarına bir daha gelmeyecekler bu yüzden sormak istedim illaki yaşadığı aşklar tutkular olacaktır ancak cinsellik olarak olabilir mi bu doğrumudur

En İyi Erkek Görüşü

• 16 yaşında yapacağı tek şey dersleri sınavları. 16 yaşında seks nedir mına?

0|0
    0|0
    • sonuçta ergenlkte kendilerini keşfediyorlar ve o yaşlarına bir daha gelmeyecekler bu yüzden sormak istedim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• yaşını yaşında yaşamak gerekiyorsa şu an ne yaşamam gerektiğini biri bana söyleyebilirmi

0|0
    0|0
  • takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...