Benim suçum günahım ney neden bukadar tipsizim?

evet neden bu kadar tipsizim ya da banamı öyle geliyor neden tipsiz oldugum için eve kapanmak zorundayım. sosyallik ya da asosyallik tercih midir? tercihse benim neden sosyal olmayı seçme hakkım yok.

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Tipsiz diye bir şey yok bakımsız diye bir şey var. Sen sporunu yap, saçlarına gereken özeni göster, üzerine tam oturan uyumlu temiz kıyafetler seç, dişlerini fırçala, kaşlarınla ilgili bir sorunun varsa düzelttir göze daha hoş görünmesini sağlayacak küçük dokunuşlar, güzel bir parfüm kullan, bir de içten gülüşünü eksik etme, özgüveninden taviz verme kim sana tipsiz diyebilir? Çabala ve istediğini al mızmızlanmayı bırak

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bakımlı ol, kendine guven, giyinisine onem ver, bu kesin ama git ve bir spor salonuna yazil kilon yerine gelsin kaslan biraz. Bak o zaman tip, guven nasıl geliyor. Burnu yamuk ve disleri egri olan biri yaziyor bunu. Her insanin kendine has güzelliği cekiciligi vardir onu cikarmaya bak

0|1
    0|0
    • zayıflıktan ölcem birader

• dostum ben 2 aydır spora yazıldım, az bişey kilo aldım yapılandım. kızlar şimdiden fena kesiyolar beni. sende de aynısı oldu mu? sabırsızlıkla bekliyom 70 kilo ve üstüne çıkacağım günleri :D ego yapma sırası bende olcak yaşasın kötülük yahooo

Kızlar Ne Diyor 4

• Olum şimdiki zamanda her ne kadar dış görünüşe bakılıyor deseler de erkeğin cebine bakıyorlar valla nerde çirkin bir güzel kardeşim görsem yanında cillop gibi hatun umudunu kaybetme bir yerlerden köşeyi dönmeye bak

0|0
    0|0
  • yahu saçmalama

0|1
    0|0
  • Allah vergusi.

0|0
    0|0
  • Yazarım derdimi kendime
    Kaderin benle bu derdi ne
    Fakir yar olmuyo zengine
    Diyo davul bile dengi dengine

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sen tipsiz falan deilsin. o sana tipsiz diyen kızların çoğuna makyajsız suratlarına bile bakılmıyor. yanında uyansa vampir sanar korkarsın. boşuna kendini hırpalama. asıl tipsizler kendilerini boyayla gizliyorlar benden demesi :)

0|1
    0|0
  • seçimler senle ilgili

0|0
    0|0
  • tipsizlik sebebe bağlı değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...