Yakın arkadaşım sevgilimden bahsetmemi istemiyor?

Okulda yakın olduğum bir erkek arkadaşım var. Aramız hep iyiydi. Benim şehirdışından bir sevgilim var bu aralar onunla aramız bozuktu ve bende ondan ne yapıyım diye tavsiye almak istedim. Olayı daha doğru düzgün anlatmadan bana sesini yükselterek bu konuyu kapatır mısın dedi. Ben neden diye sordum. O çünkü çocuğu tanımıyorum falan diyip geçiştirdi. Şen şakrak olan insan bir anda sessizleşti ve sıraya kafasını koyup yattı. Daha sonraki konuşmalarımızdada aynı şeyi yaptı. Sırf sevgilimin adı geçince bile böyle yapıyor. Ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Sevgilimle 6 -7 aydır çıkıyoruz 2 haftadır aramız bozuktu ve ben ne yapıyım diye ona sormak istedim konuyu bile tam olarak anlattırmadı

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka ayağına sana doğru koşuyor :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Arkadaşin bunalmiş surekli dinlemekten hakli cocuk

1|0
    0|0
    • Öyle kolay kolay bahsetmem kaç ay oldu sadece 1-2 kere bahsettim ondada böyle yaptı

• Sen hic boyle bir muhabbet acma cocuga devam et bisey varsa o acilir sana

• Hm bunuda deniyim çok teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 7

• belki oda seni seviyordur ama sana söyleyemiyordur.. seni kıskanıyor olabilir..

0|0
    0|0
    • Beni seviyor olsa çoktan söylerdi diye düşünüyorum. Umarım düşündüğün gibi değildir

• itiraf etmeye çekiniyor olabilir.. bazen insan birini arkadaş olarak sevdiğini sanar halbuki ona aşıktır ama bunu kabullenmek istemez..

• Anladım. Teşekkürlee

• Aklina gelen ilk şey senin sevgilinle birlikte olabileceği düşüncesi ama bence değil. Arkadaşının sorununu dinlemeyi dene. Onun bir sorunu olduğuna eminim

0|0
    0|0
    • Soruyorum bir sorunum yok diyor

• Sende ona bu konu dışında sırlarını ver kimsenin bilmediği fakat çok özelde olmayan. Ona sen soru sorma öyle canım sıkıldı de anlat bir iki defa sonra oda sana anlatir

• Onuda denedim olmadı son çare buraya yazdım

• Bahsetme sende

0|0
    0|0
    • Zaten kolay kolay bahsetmem 6-7 aydır sadece 2-3 kere bahsettim ondada sevgilimle aramız bozuktu ne yapıyim diye ona sormak istedim böyle yaptı

• Anladım teşekkürler

• Rica ederim

• Konuşmayı kes

0|0
    0|0
  • Kıskanıyor, seni arkadaş olarak da olsa sahiplenmis

0|0
    0|0
  • arkadasın dedigin sahıs senden hoslanmıyor seviyor :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Belki yalnızlığı yüzünden üzülüyordur.

0|0
    0|0
    • Onunda konuştuğu bir kız var ama

• o zaman araları iyi değildir ya da çok söylediğin için sıkılmıştır. Bende daha önce böyle bir şey yaşadım benim de arkadaşım sürekli sevgilisinden bahsede bahsede çıldırttı beni. D

• Teşekkürler.

• Senden hoslanıyor :)

0|0
    0|0
  • Zamana bırak

0|0
    0|0
Yükleniyor...