Tayt ve tşörtle denize girsem bana gülmezler değilmi? 😄?

Denize gidicezde tanıdıklarla ama ben açık giymek istemiyorum öyle çok. Yani en fazla şort ve tşört olur yine. Gülmezler dimi kötü bir görüntü olurmu sizce?😁

0|0
2034

En İyi Erkek Görüşü

• tayt yerine şort daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Ya şort ya tayt artık ikisinden biri olacak 😀

• Ne gibi sıkıntı mesela? Üzerinde kalçayı örten tşört olur. Düşündümde çokmu kötü olur yaa

• bnce olur ıslanacak sonuçta daha çok rahatsızlık duygusu yaşarsın

En İyi Kız Görüşü

• Kuytu yerlere gotseniz bir sorun olmaz, hem gülünecek bir durum değil, insanlar kendi totolarini açtiklarina gülsünler.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• 0|1
    0|0
    • Güzelmiş aslında 😂😂 ama buda vücuda oturuyor yaa 😂😂😂

• Gir birşey olmaz

0|0
    0|0
  • Hafta sonu ameleleri gelmiş derler

0|0
    0|0
  • Converse-kot-tshört ve gömlek ile girdim, :D güldüler ama sen takmadığın sürece çekici bir duruma dönüşüyor (o gün bir kaç numara almıştım)

0|0
    0|0
  • muhtemel gülebilirler. haşema veya sörf kıyafeti daha yerinde olur.

0|0
    0|0
  • Bikini giymelisin...

0|0
    0|0
  • gülerler kendine güvenin olsun giy mayonu bikinini denizin keyfini çıkar deniz ayılarına dikkat et :D

0|0
    0|0
    • İşte o deniz ayıları yüzinden mayo falan giyilmez 😄

• hangi ilde yaşadığına göre değişir ege bölgesindeysen rahat olursun da karadeniz de ayvayı yersin :D

• Taytla ve tsortle denize girseniz inanin diger sekilde girmenizden daha cok dikkat ceker

0|0
    0|0
    • Ne yapayım yok deniz kıyafetim onlar geldi aklıma yarın gitme ihtimalimiz var

• Mantıklı evette mayom yokişte. Eğer bulabilirsem hemen uygun bişey almaya çalışıcam acil olarak. 😊 bulamassam öyle giricem artık

• Bulursun bulursun sabah erken kalk biraz:) yoksa durum kritik. tayt yapisacak uzerine islaninca. ve tsort de. felaket tellali gibiyim:)

• kime ne ya öyle girenler de mevcut takma kimseyi

0|0
    0|0
    • Dimi yaaa 😊

• denizin sahibi yok hey bikiniyle gel yoksa çık diyecek rahatça gir zaten öyleleri de var insan nasıl rahatsa öyle girmeli :))

• Tayt ile denize girmek...

0|0
    0|0
  • bence gülerler yani

0|0
    0|0
  • Gülmeye değil de sağlıksız hem kendinin hem de çevrendekilerin sağlığını tehlikeye atarsin

0|0
    0|0
    • Neden ki sağlıksız derken?

• Mayo bikini şu tutmaz çabuk kurur ayrıca iç çamaşırında kır mikrop vs varsa onunla denize girerek onu suya bulaştırırsın sağlıklı olan denize de olsa girmeden duş almak

• Ayy ne kadar düşüncelisin. ayrıca koskoca deniz suyunu bir benim giydiğim çabuk kurumayan kıyafetmi kirletecek 😂

• elalem pardesüyle etekle giriyor... boşver istediğin gibi giyin kimseyi umursama.

0|0
    0|0
    • Dimi yaa bencede 😄

• kimbilir belkide sen bu giyim tarzıyla yeni bir modanın öncüsü olabilirsin.. dalga geçmiyorum.. nice saçma sapan kıyafetler bir bakmışsın moda oluyor..

• şort ile gir bu normaldir olmadı yarım tayt ile gir dize kadar buda normaldir :D

0|0
    0|0
  • Acilmaktan daha iyidir

0|0
    0|0
    • Yani bikini mayo çok açık geliyo bana ne giyeyim. haşemada tam kapalı oda kötü

• Mantikli dusunmussun kararini srn ver baskasi defil.

• nasıl rahat ediyorsan öyle gir millete ne...

0|0
    0|0
  • Çıplak girsen daha az dikkat çekersin :)

0|0
    0|0
  • gitme bence knk

0|0
    0|0
  • Gömlekle gir kanka

0|0
    0|0
  • Yakistirirsan olur.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 19

• Yarım haşema tarzı şeyler var onlardan alabilirsin.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bunlarda çok seksi görünüyor yaa 😄😄

• sen bukadar açık giyinmezsin :) daha kapalıları var

• Mayo giy denizden çıkınca tişört giy hemen altındada deniz için mini şort olsun çıkınca havlunu üstüne kapa ya da belden bağlanan şeylerden al bişey olmaz

0|1
    0|0
  • Çare haşema

0|0
    0|0
  • sporcu mayosu alsana ayni senin thirt short gibi oluyor alt tarafi diz kapaginin haifi ustunde ust tarafta kisa kollu oluyor ya tek ya da cift parca satiliyor cok görmüstüm denizde böyle giyinenleri

0|0
    0|0
    • Haklısın bir bakayım çok pahalımıdır acaba

• Taytla denize girersen bikini giydiğindeki halinden bile daha fazla dikkat çekersin mayo giy etekli ya da şortlu mayolarda var

0|0
    0|0
  • Sonra o giydiklerin üzerine yapışsın iyice, daha çok dikkat çek.

0|0
    0|0
    • Hadiya öylemi olur. Daha önce denemedim zaten. De pazar günü gitme ihtimalimiz var. Giyecek bişeyim yok hemen nerden bulucam deniz kıyafetleri. Bende öyle girerim diye düşünmüştüm

• Deniz varsa yakınlarda bir yerlerde deniz ürünleri satan bir yer de vardır. Uyduruk da olsa bir mayo ya da etekli bikinilerden al. Normal giysiyle girmeye kalkarsan rezil şeyler çıkar ortaya.

• Öyle yapayım evet bakayım varsa umarım vardır alırım ya da şort tşört le giricem mecbur

• Ben gülerim :D

0|0
    0|0
  • üstüne yapışır bikiniden daha komik olur
    yarım haşema al

0|0
    0|0
  • ahaha donla denıze gıren krolar gıbı kız yapma allahsen tayt ne :D

0|0
    0|0
    • Ne yapayım deniz kıyafetim yok. Pazar günü ya da yarın gitme ihtimalimiz var neyle gireyim aklıma onlar geldi 😄

• En iyisi sort gitmek zaten çok dikkat çekmez sort etek varsa o daha iyi olur tabi, ama üstüne ne giyersin bilemem sonuçta islanacak daha çok dikkat ceker 😁😁

• Deniz şortları var onlardan giy.

0|0
    0|0
  • O şekilde takım satılan mayolar var. Onlardan alabilirisin mesela.😊

0|0
    0|0
  • Parasutle girdim ben karayi tutturamayinca 😂

0|0
    0|0
  • Gülerlerse üşüyomsizene de shjs

0|0
    0|0
  • Ben hunharca gülerim valla :D

0|0
    0|0
  • bence bere ve mont ile gir :D

0|0
    0|0
  • Dalgıçım ben de

0|0
    0|0
  • yoo neden gülünç olsun ki ben gecen yaz öyle girmiştim :)

0|0
    0|0
  • Ben burda okuyunca yıkıldım ordakileri dusunemiyorum 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Bende çok güldüm ya 😂😂

• Yorumlar daha komik 😂

• Baktım hepsi felc 😂

Yükleniyor...