Benim gibi bu ülkeden bıkan insanlar var mı?

Bu ülke önceden iyiydi ama şu an yolda herkes birbirine dik dik bakıyor tecavüzler pislikler insanlar hakaret ediyor kimse özgür yaşayamıyor ben bu ülkeden bıktım gerçekten güzelim ülkemizi mahvettiler ben yolda yürürken dik dik bakılmasını istemiyorum pis pis kokan ter kokan insanları küfür eden ağızlarında pislik pis pis konuşan insanları istemiyorum bu ülkeden bıktım dayanacak gücüm kalmadı insanlara eğitim kalitesiz okullarda hocalar hakaret ediyor öğrencilere erkek hocalar kızları süzüyor bu ülkede nasıl yaşayacağım ben?

0|1
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Bıktım valla alıp başımı gidecem

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Şu ülkeden en uzak noktaya gidip orada ölmek istiyorum, yeter artık bu kadar cahil, yobaz, inatçı bir toplum olamaz.

0|0
    0|0
    • Aynen napıcaz?

• @Isabellaaa Tamamda en azından orasının ne olduğu belli burasının ne olduğu bellideğil her şey dengesiz bir iyi davranıyo insanlar bir kötü bir iyi oluyo bir kötü :D

• Aynen öyle ya

Kızlar Ne Diyor 5

• kıyamet alametleri bunlar.. Ülkemizi insanlarimiz mahvediyo ama tek bizde de böyle değil maalesef temiz kalamadık. Ama yinede ne biliyor musun? Ülkemde bir yandannbunlarin olmasina rağmen bayrağımızla ve sehitlerimizle gurur duyuyorum. Yabancılar bize gore basit bir olayda bile kahramanları olmadigi icin kahraman yapiyorlar birilerini. Ama bizde kahraman belli :)

0|0
    0|0
    • Aynen o konuda haklısın şehtiler ölüyor baştakiler para yiyor! ŞEhitlerimizle gurur duyuyorsunda şehitlerin magazin haberi kadar değeri yok türkiye de farkında mısın o kadar insan ölüyor analara babalar ağlıyor s*ıktır olup gıtcem mınakoydugm mal türkiyesinden ya

• Yalniz ayet var mı var değil mi? Bence hadis bu kadarmıs ayet bu kadarmis diye bakmamalisin olaya. Gectigi bir gercek. Ayrica cok hizli okumussunuz

• Ben fikrimi söyledim saygı duymalisiniz bence herkesin yorumuna. İyi geceler..

• Haklısın valla

0|0
    0|0
  • Sadece bu ülkede değil dünyanın her yerinde aynı nereye gidersen git

0|0
    0|0
  • Var..

0|0
    0|0
  • Ya hadi sen erkekken bunları söylüyorsun peki bir kız napsın kodumun abazaları açları yüzünden asıl biz bıktık

0|0
    0|0
    • Çünkü ben kadınlara değer veren saygılı bir insanım benimde kız arkadaşım var birgün dövicem birini katil olucam şu ülkede en çokta size üzülüyorum

• Benide çağır giderken bak pasaportum da var 😄

• Benimde var gideriz beraber. d

Erkekler Ne Diyor 2

• Ne kadar çomar varsa bu ülkede, ülke güzel ama çomarları öldürsem zerre vicdanım sızlamaz.
    Yaşlısından, gencine, gencinden yetişkinine. Dişi veya erkek hepsi aynı...

%10'luk kesim bana yeterli geliyor <3

0|0
    0|0
    • Aynen ama tahammülüm kalmadı benim

• Benimle aynı düşüncede olan insan görünce seviniyorum düşün o haldeyim ben böyle yazınca bazıları başka ülkeler çok mu güzel git orda yaşa s*ktirgit ozaman bu ülkeden falan filan diyolar onları boğazlıyasım geliyo ilk önce onları vururum

• Ya hep ya hiç taktiğini çok seviyorum. Ulusun başinda olsam cahil ve zayif nüfusu öldürürüm. Zeki ve güçlü nüfusu barindiririm.

• Yurtdışına çıkıcam bende yakında ^.^

0|0
    0|0
    • Yurtdışında ayak uydurabilir miyim bilmiyorum ben bu ülkenin eski insanlarını cumhuriyetçi terbiyeli dürüst insanlarını istiyorum yurtdışında insanlık var insana değer var bu ülkeden bir bok olmaz sen şanslısın kaç git bidahada gelme valla:D

• Aynen öyle dik kafalılar saçma saçma şeylere takıyorlar yani ne biliyim dilim dönse neler diyeceğimde boşver

• Çözüm yok mu? Bir de yaşım genç benim ben nasıl dayanıcam mutsuzum bu ülkede mutsuz yurtdışına kaçma ihtimalim fazla yok yaşama ihtimalim hiç yok:)

Yükleniyor...