Erkekler Nasıl kızları cinsel obje olarak görür?

Arkadaşlar instada fizikten resimlerim var ancak hiçbirini teşhir etme amaçlı çekilmedim maksat boydan foto olsun veya güzel bir kombin yaptıysam çekilmişimdir. Ancak ne Zaman boydan fizik bir foto atsam hemen sapık mesajlar geliyor neden sizce erkekler böyle mi görüyor?

1|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın bu konuda. Hak veriyorum sana. Abazalar rahat durmaz. Yokluk böyle bişe. Laf anlatamazsın onlara. Yokluk, eğitimsizlik, cehalet. Sebebleride hep bu.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ya bıktırıyorlar insanı içimde hiçbi art niyet teşhir amacı olmamasına rağmen kendimden şüphe duyduruyorlar

• Yo ben sana hakta verdim görüşünüde sevdim :)

• Eyvallah. Onu demek istemedim. Hep o tür erkeklerin sevgilileri var. Kızlara bu konularda hak vermezler. Ben bu konuda sizi kayırırım. Kaybeden gene ben olurum. Yapacak bşey yok :D

En İyi Kız Görüşü

• Evet bakiyolar bu vücudunu sergiliyor ya da begeniyolardir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Erkeklerin bakma, beğenme ve asılma amaçları, gerçekten beğendiği anlamına gelmiyor, eğer bir kız kendini açıyorsa erkek otomatik kendini o kıza bakmaya zorluyor çünkü o kızın cinsel anlamda istekli olduğu mesajını alıyor çünkü i erkekte ''üreme emri' vardır yani karşı taraf istiyorsa sen ondan daha istekli olmalısın manasında, zaten bu yüzden erkekler hiç bir kız ayırt etmeksizin ilişkiye girebilmektedirler. Senin fiziğin çirkinde olsa vücudunda çatlaklarda olsa, sana yürümek zorunda hisseder kendini baskın erkek karakteri denen birşey var , erkekler öyle fotoğraflarınızı görünce o kızın çok istekli olduğunu düşünür, ki bu düşünceyi hiç bir şekilde değiştiremezsiniz içgüdüseldir, istekli olduğunuzu görünce ya da öyle hissedince de saldırıyorlar. Saf masum gözükseniz hiçbir erkek size cinsel obje olarak yaklaşmaz.

0|0
    0|0
    • Ne alaka açık giyinmekten teşhircili durmaktan bahsetmiyorum ki ben. Normal kıyafetle boydan çekilmiş bir foto. Bu kadar. Bunun istekle cinsellikle ne alakası var

• Asıl sizde beyin olsa böyle bakmazdınız geriler

• benimle ikili dialog kurmak için trip, küçümseme gibi vb sözler yazma. Sana kim cinsel obje diyorsa onunla muhattap ol, bana yazmayın lütfen

• sen guzelsen fiziğinde guzelse sapıklar hemen atlar

1|0
    0|0
  • gizli yap tanımadıklarını kabul etme sapık mesajlarda gelmesin cevabını bildiğin soruyu neden soruyosun

0|0
    0|0
    • Ne alaka hesabım açık diye böyle mesajlar gelmek zorundamı?

• abazaları savunmuyorum asla haklı değiller ama koşullar bu önlem almak senin elinde anlatabiliyo muyum

• Kizlar kendilerini oyle lanse ederlerde ondan

0|0
    0|0
  • Atarsan gelir detaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • kızına göre degisir be knkkk

0|0
    0|0
  • Herkes aynı değildir ama sorunun cevabi nasılım sorularında ki kızlarda saklı.

0|0
    0|0
  • erkekler, cinsel obje olarak görülmek istemiyorum, aslında tamamen iyi niyetliyim derken, cinsel obje olarak görünmeye çalışan kadınları/kızları cinsel obje olarak görür.

kafam kaçtı yine

0|0
    0|0
  • genelde bedenini sergilediğin zaman bu kaçınılmaz. hayal dünyasında yaşamıyorsan nasıl davranman gerektiğini biliyor olman gerek.

0|0
    0|0
  • Yani erkekler herzaman görüyor birde davetkar fotolar varsa ne olmasını bekliyosun :D

0|0
    0|0
    • Ama çok mantıksız ben kıyafetim güzel diye bir foto çekilicem erkeklerde bundan etkilenenip sapık şeyler yazıcak?

• Ne yazıkki

• :) aynen okadarda değil yani beğeniyor, güzel ve sexy buluyor olmak öküzlük yapmayı, ahlaksız yorum yapmayı gerektirmiyor..

• Kadın teşhir ediyorsa erkeklerin çoğu için objelesir.

0|0
    0|0
  • yaşa ve yaşanmışlığa bağlı

0|0
    0|0
  • Tabi bütün isteği artırıyor bu bir gerçek ama sapıklığında luzumu yok

0|0
    0|0
  • fotolara bakmadan bişi diyemem :)

0|0
    0|0
  • instagram kullanmıyorum işler nasıl döner bilmem

0|0
    0|0
  • çünkü cinsel açlıgın afrikası türkiye

0|0
    0|0
  • ufak dekoltelerle bile tahrik olan bir ülkeyiz normal karşıla bence artık bu ülkede bunlardan cok

0|0
    0|0
  • güzellik başa bela. burası türkiye. kezban olucan atmamaları için. d

0|0
    0|0
    • Teşekkür etmeliyim sanırım, gizli bir iltifat sezdim 😄

• Nasıl mutlu oluyorsan onu anla gerisini boş ver :)

• ayıp denen birşey var arkadaş kızlarda insan güzel bir iltifat varken neden sapıklık yapıyorsun afedersin ama köpek sürüsü gibi bitmiyorlar

1|0
    0|0
  • öylesiniz çünkü

0|0
    0|0
  • Onlar kör topal herkese kaldıran tipler sen sakın aldırma. Kombin fotoğraflarını fiziği güzel her kız koyar. Çıplak fotoğraf koymuyorsun sonuçta, sen güzel fotoğraflarını koymaktan çekinme. Pis mesaj atanları direkt engelle, asla cevaplama mesajlarını.

0|0
    0|0
    • Ya yorumunu çok sevdiiimm 🎈❤️❤️

• Teşekkür ederiim sana yardımcı olduysa ne mutlu bana :)

• Gayet normal bu ülkede. Şaşırma, gizlen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fiziğin güzeldir

0|0
    0|0
Yükleniyor...