Fikirlere ihtiyacım var lütfen?

Yeni sözlendim haziranda nişan yapılıcak fakat dün büyük bir tartışma yaşadık kıskançlıktan sözlüm beni evden çıkartmaz ailemle bile gezmeme müsade etmez oldu kendisiyle bile çıkmayız yanı artık bunaldım olaylar büyüdü ben gezme konusunu açınca küfürler etmeye başladı kavga ettik tokat attı! Sonra onlara gittik bende ailesine açtım durumu böyle böyle yaptı dedim babası o an benim yanımda oldu sonra bugün öğlen babası sözlüm ben buluştuk bizimle konuşmak için çağırdı yanı ihale bana kaldı işte sen tölere et bize yansıtmayın kavganızı kızım aileler üzülüyo kızım oğlum işte sinirlenirsen git duvara sinirlen yut işte kızım ağlıycaksan ağla duvara ama buda duvar değıl orda oğlunu kast ediyor sonra ben oğlum için heşeeyi yaparım filan demeler sanki ben suçlu konuma düştüm siz ne düşünüyosunuz

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Zehir gibi bir hayat seni bekliyor devam edersen. Nasıl başlarsan öyle gider. Hayatın kuralı bu.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama işin içimde çıkamıyorum bugünde el üstünde tuttu hediyeler filan napıcam bilmiyorum

• 😞 sağol

• Sen sağol ;)

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir adam bir kadına vurmamalı, vuramaz. İşler burada kopmuştur. Daha da ötesi önemli değildir

1|0
    0|0
    • Evet haklısın işte yediremiyorum ama napıcam bilmiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Evlilik sorunlar üzerine kurulacak bir yapı değildir.
    Ciddi sorunlarınız var. İyi düşünmelisiniz.
    Bir erkek sevdiğine şiddet uygulayacak kadar ileri gidebiliyorsa gerçekten ciddi sorununuz var.
    Sakince düşünün...

0|0
    0|0
    • Peki savunmam Nasıl olmalı babasına karşı bir şey diyemedim sanki oğlu haklı gibi konuşması biraz gücüme gitti ailemede bir şey diyemedim

• Allah yardımcın olsun. Gönlüne göre verir inşallah...

• Amin sizinde inşallah

• Az bile yapmis otur oturdugun yerde

0|0
    0|0
  • sen bu adamla evlenirsen bildiğin müebbet ev hapsi yemiş olursun..
    bu ne lan böyle..

0|0
    0|0
    • Öyle de işte çıkamıyorum içinden işin

• valla işin içinden çıkacak birşey yok karar senin.. yazık edersin kendine..

Kızlar Ne Diyor 3

• Simdi den bu kadar skan ve kavga ettiginizde siddet uygulayan biriyle yola devam etmenin matikli oldugunu düsünmüyorum. Hakkinda hayirlisi...

0|0
    0|0
  • Simdiden böyle yaptıysa eğer evlenir falansan onla işin çok zor sana ayrıl diyemem ama düşün bence

0|0
    0|0
  • Daha evlenmeden sana tokat atan bir adam evlendikten sonra neler yapmaz ayrıl biraz aklın varsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...