#Aşk mı #Kariyer mi?

Sizin için yaşayacağınız duygusal hisler mi daha önde yoksa kaliteli ünvanlı eğitimli bir gelecek mi?

Güncellemeler:
Kizlardan kariyer cevabini almak güzel çünkü genelde duygusal davranıp pişman oluruz mantık yönümüz sonradan çark eder çünkü fazlasıyla duygusal yaratıklarız erkeklerde ise bunun tam tersidir. Kızların kariyer rüyalarına en büyük engel gözlerini kör edecek derecede bir erkeğe bağlanmalarıdır. Bence her zaman mantık ön planda hisler ise ikinci planda olmalı.

1|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Aşkı secmis biri olarak siddetle kariyeri secmenizi tavsiye ediyorum. Gerci genc yaslarda ruh ikizini bulup kariyeri secmek daha iyi olur ama ruh ikizi diye o rus bu karakterli insanlari bulmakta var ne yazık ki. Sonra siz de bozuluyorsunuz ki evlerden uzak 😕😔

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ne aşk ne kariyer ben olduğum yerde mutluyum.
    Uzaktan severim zaten kariyer imkanım yok

1|0
    0|0
  • Samimi olalım , cebinde parası olmayanın aşkıda degersizdir , bu kızların gözünden bakarsak.
    Erkek gözüyle bakarsak ailesine bakacak kazancı varsa aşk mantıktan önce gelir

1|0
    0|0
  • Önce can sonra canan demiş atalar, paran varsa aşk oluyor da paran yoksa aşk olmuyor be şu maddiyatla dolu zamanda... öylece ortada kalakalırsın

1|0
    0|0
  • Aşk tabi bulursan

1|0
    0|0
  • parasız adamı kadın severmi sence ben artık inanmıyorum.
    evlenirken bile evin var mı maasın ne kadar davul bile dengi dengine demi.
    cevvabım ulasmıstır heralde yerine. önce iş sonra ask.

1|1
    0|0
  • Çocukta yaparız kariyerde

1|0
    0|0
  • tabikide kariyer

1|0
    0|0
  • Aşk ta yaparım kariyerde :D

1|0
    0|0
  • kariyer