Sizi tehdit eden biri hakkında ne düşünürsünüz?

Sizi tehdit eden biri hakkında ne düşünürsünüz?
💲💲💲

0|0
17|8

En İyi Kız Görüşü

• Bu soruyu ben soracaktım ama sen sordun madem,

Boş beleş sözlerle tehtit edildim bu akşam.. ustelikte kadın olduğum için yapilabilcek en şerefsiz şekilde ithamlara maruz kaldim. Sitenin yaptığı tek şey üyeyi uyarmak oldu :))) savunmasiz miyiz neyiz biraz?

1|1
    0|0
    • Yok beni tehdit etsinler analarından çıktıkları yere geri monte ederim onları emin olabilirsiniz.
      Ben öylesine sordum bu soruyu bana danışan bir delikanlı oldu bugün ordan aklıma geldi.

• Anladım günlük yaşamda ok ama sanalda cidden igrasmama değmez diye çekildim

• Sanalda uğraşmaya değmez engeli bas gitsin

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 16

• ne düsünürsünüu derken? tehdit bu basit biseymi gider karakola sikayetci olurum tabiiki , ama senin sorunun galiba tehdit ile iliski sürdürmek tarzinda, öyle bir erkek hayatta istemem istenmezde hangi devirde yasiyoruz canim, ayrica seven adam tehdit etmez eger sevgilisini falan tehdit ediyorsa o kisi zaten adamim diye dolasmasin ortalikta noktaaa..

0|1
    0|0
  • Tehdidin alasını görür o bizzat yaşadım :)
    Havlayan it ısırmaz annesinden emdiği süt burnundan gelir tarafımdan :)

0|1
    0|0
  • Tam bir özürlü olduğunu düşünürüm.

0|1
    0|0
  • Canı cehenneme

0|1
    0|0
  • Şrfsz

0|1
    0|0
  • hangi çağda yaşıyoruz? :D Tehdit çocuk işidir :D

0|1
    0|0
  • Var öyle biri beyinsiz olduğunu düşünüyorum

0|1
    0|0
  • Ne düşünebilirim?

0|1
    0|0
  • Salak derim.

0|1
    0|0
  • yasal işlem.

0|1
    0|0
    • İnan bana bir işe yaramıyor beni bu siteden tehdit eden o kadar adamı dava etmek için uğraştım görüntüler ve resimler ile ama kaale bile almıyorlar hiç

• Adam ana avrat yedi sülaleme sövdü küfürler tehditler etti sırf müslüman değilim diye senin adresini bulacam elime bıcagı alıp kelimeyi şehadet getirte getirte bogazını kesip youtube verecem diye tehdit etti fotoladım vs buna ragmen bişey olmadı ben anlamıyorum
      bir başkası da adresini ver bana ya islam ya ölüm bu ülkeyi sana dar edecemm seni bulacam bilişim şubede polisim ben dedi gene yok bişey

• Gerçekten üzücü bir olay 😥

• Zayıf çaresiz ve hırslı diye düşünürüm

0|1
    0|0
  • Umursamam.

0|1
    0|0
  • aşıktım ona. beni tehdit ettiğinden bu yana ölmesini istiyorum. hemde cookkk

0|1
    0|0
  • Beni tehdit eden birisi diye😕

0|1
    0|0
  • Salak oldugunu dusunurum

0|1
    0|0
  • Hikaye anlatma
    Senin kim oldugunuda bilen biliyor senin kadar tehdit eden var mı bu sitede milleti anca şiddetten yanasın

1|0
    0|0
    • Bunu beğeneninde bunu yazanında kulaklarını çınlatıyorum haberiniz olsun size yaptığım yorumları silen ks yönetimininde ben...

Erkekler Ne Diyor 7

• Kuru sıkı atıyor der geçerim :)

0|1
    0|0
  • ne dusunebilirim knk

0|1
    0|0
  • itinayla yasadigina pişman ederim kendi kafasina sıkar gider

0|1
    0|0
  • Çaresizdir.

0|1
    0|0
  • Ciddiye almam
    Karşıma çıkmasınıda istemem çünkü silah taşıyorum ve ruhsatımda var
    Tereddüt etmem sıkarım

0|1
    0|0
  • zavallı der geçerim

0|1
    0|0
  • etinden korkanın kemiğini sevsinler de geç tam olarak böyle değil söz ama neyse anlayan anladı :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...