Arkadaşım Beni Salak Yerine Koyuyor?

Arkadaşlar 4 yıllık bir arkadaşım var fakat bu beni 4 yıldır salak yerine koyuyor bana yalan atıyor bağırıyor istedigini yaptırıyor yeri gelince vuruyorda fakat ben çok pasif biri oldugum için onunla bir türlü arkadaşlığımı bitiremiyorum kendisi çok boş biri hayatı sadece eğlence yemek uyumaktan ibaret goruyor benide oyle tembelleştirdi ve son zmaanlar ders çalışamama müsade etmiyor beni dersimden alıkoyuyor sizce ne yapmalıyım çok tehlikeli biri çekiniyorum ama arkadaşlığı bitirip ders çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynı şey eskiden bende de vardı tam senin dediğin gibiydi kesin mızmızdır da şimdi o birşeyi kazanamadı mı anında başlar değil mi? Ona bir oyun hazırla?

0|0
    0|0
    • evet öyle. çok fena fenalığı sadece bana söküyor ben aptal olduğum için. Ondan intikam almak istyiorum fkaat tehlikeli oldugu için korkuyorum ve sınava hazırlandığım için vaktimde yok ve inanırmısın o faceden de eklememe izin vermiyor numarasınıda vermiyor bana

• Bak şimdi, onun sinsilik yaptığını bilerek niye ona inanıyorsun ben de pasifim sen de ona aynısını yap. Ona bir atarlan görür o!

• bekliyorum herşeyin zamanı var ondan intikam alıcam inşallah dogru zamanı bekliyorum

En İyi Kız Görüşü

• Niye çekiniyorsun o da bundan besleniyor işte sen izin verdikçe daha fazlasını yapıyor

0|1
    0|0
    • bağırıyor şiddet uyguluyor bitirelim diyorum arıyor tekrar sinsilik yapıyor mahfediyor beni bitirmek istiyorum ne yapmalıyım?

• @TolgaSerezli öyle valla

Erkekler Ne Diyor 3

• Ver yolu gitsin

0|0
    0|0
  • Farkindaysan yuzune vur 😊

0|0
    0|0
  • Kararini vermissin niye soruyonki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1