Hayatta daima dürüstlük ahlak ve insani değerlere önem vererek yetiştirildim. Bu siteye şans eseri denk geldim. Genel olarak siteyi inceledim. Hatta bazı konularda analiz etmek için sorular sordum. Gerçekten genç nesil bitmiş. Saçma sapan şeyler peşinde koşan çok kişi bulunuyor. Mantığını kullanan sayısı çok az bu düşünceye vardım. Ama sizce doğru mu

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle sana katılıyorum... Özellikle nasılım diye kendini atıp gece yarısı kendimi göndermeler flen çok saçma... Doğru düzgün muhabbet eden yok... Çünkü herkesin düşüncesi Nasıl olsa sosyal ortam beni birdaha nerede görüp bilecek diyip bu kadar rahat davranmak

0|0
    0|0
    • Ben onada çok üzülüyorum bak erkek olsun kız olsun özellikle kızlar açık saçık nasılım sormuş bunlar anne olacak dimi toplumun yemeli kadınlar eğitimsiz ve cahillik

• Görmezden gelmesek de senş beni dinleyecek kişiler değil ki... Ne kadar laf anlatsan da boş yani

• Ben lafı sokuyom sevmediğim kim olursa olsun 😊

En İyi Erkek Görüşü

• mantık mı dedin sen ne mantığı 2.5 yıldır burdayım mantığa dair bir delil bulamadım :)

0|0
    0|0
    • Ben daha cok olmadı çok yönlü kişisel analiz soruları sordum gizli olarak bakayım dedim içler acısı

• yok be boşver zaten 10 yıl sorna gidici gibi dünya :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben ara sira giriyorum bu siteye bazi sorular gercektdnde igrenc o sorulari gorup direk kapatiyorum siteyi.
    Bence amaclari zaman oldurmek ve trolluk ve dusunulmemis sorulan sorular

0|0
    0|0
    • Trollük değil ülkede eğitim yok. Cahillik var özellikle türkiyede cinsel eğitim şart. Sadece burası değil ben üniversite yıllarında da gördüm türlü insan çeşidi.

• Evet kesinlikle ama bu sitedekilerin dışında gerçek hayattakileri bizzat görsen şoka girersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Zaten evlilik kurumu bitmis. Gidisat onu gosteriyor. Kapitalizmin kolesi olmus insanlar. Kisiliklerinide bozmus. Yasayislari maneviyat uzerine degilde sadece maddiyat uzerine olur olmus.

0|0
    0|0
Yükleniyor...