Neden avrupada yasayan turklere gicik kapiyosunuz?

Evet soru basligi gibi neden bu cekememezlik. Her yaz geldigimde hep bir tuhaf Davranis bakislar vs. Normal insanim, kariyerliyim ama surekli almancilar hakkinda kötu dusuncelerden yoruldum özellikle Biz " almancilarin" yollu oldugmuz dusunceler vs Evet neden?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• türkiyeden kendilerini kaçıp kurtardıkları için

0|0
    0|0
    • Heheheh napsin dedelerim falan demekki trnin halini 40-50 yil önce görmusler bizde 3-4 ncu nesil olarak yaptiklari en iyi sey diyoruz trnin bugunki durumunu görunce...

• en iyisini yapıyorsunuz iş desen orada bilim desen orada ilericilik orada bizimkiler gibi duramdan geriye gitmiyorlar ceplerini o kadar düşünmüyorlar ortaya çıksa hepsi istifa ediyor yürekli insanlar severim güya bizde müslümanız çaktırma hem beni de alın almancaya bayılırım ben ciddi anlamda söylüyorum :D

Kızlar Ne Diyor 1

• hepsine değil ama bir kısmı garip davranıyor bu sebeple olabilir mesela
    Türkiye hakkında tam bilgileri yok ama burayı çok eleştiriyorlar.
    Her şeyi ben bilirim ama türkiye'dekiler bir şey bilmiyor havasında olanlar var. Bunlar doğru yaklaşımlar değil. Az bir bilgiyle bizi yargılamaları komik bir durum benim için ama bazı insanlar için sinir bozucu. Bunların dışında senin yaşadığın yerle ilgili olmalı yoksa o dediğinde fazla

0|0
    0|0
Yükleniyor...