Sizinde hiç böyle hissettiğiniz oldu mu?

20 yaşındayım üniversite öğrencisiyim ve küçüklükten beri süregelen bir aile problemleri içinde büyüdüm babam tembel ve sorumsuz bir adamdı bu yüzden küçüklüğümde bile ne sorunum olduysa kendim hallettim bu adamın bana bir hayrının olmayacağını düşündüğüm için derslerinde başarılı çalışkan güçlü bir kızdım hiç ağlamazdım ağlamak zayıflık gibiydi erkeklerden nefret ederdim hepsini babam gibi sanırdım ama şimdi hormonlar mı duygular mı bilmiyorum böyle sadece güvenebileceğim birini istiyorum hayatımda saf, masum böyle sarılmak istiyorum sadece sarılmak ona sorunlarımı anlatmak ve artık savaşırken yanımda olmasını istiyorum ama şöyle bakıyorum da çevreme birkaç kişi dışında bırak sorun anlatmayı oturup 2 kelime konuşacak bile bir şey bulamıyorum herkesin dertleri ve benim dertlerim o kadar farklı ki...

Sizin de hiç böyle hissettiğiniz dönemler oldu mu? ben bu kadar duygusal bir dönemdeyken yanlış kararlar almaktan korkuyorum sanırım..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Buda geçer rahat ol

0|0
    0|0
  • biraz zor çocukluk geçirmişssin eğer sorunların varsa gizli kullanıcı olarak yazarsan dinler yardımcı olurum

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim :) çocukluğum zordu hep mücadele ile geçti sıkıntılarla geçti maddi yönden imkansızlıklarla geçti :( ailede hiç erkek yok birde kardeşim falan da kız o yüzden tanıdığım tek erkek babam olunca böyle oldu galiba şimdide okuduğun gibi yani daha okul bitmedi ailemin bana ihtiyacı var ama tamam dediğim biri olsa evlenmek isterim o derece duygusalım hemde hayatım boyunca hiç evlenmem kariyer yapıcam diyen ben :(

• İyi olmuş bence ya gizli olmak iyi :)

Aynen dediğin gibi oldu güçlü göründüm hep öylede hissettim ama şimdi çok zayıf hissediyorum :(

• okulda sosyal hayatında karşına çıkmadı mı böyle birisi hani seninle ilgilenen teklif eden falan?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...