Böyle evlatlarin varlığı bile gelecek korkusu uyandırıyor insanda, bukadarmi vicdansız bir toplum olduk biz?

Allah böyle evlatları islah etsin, dengesiz mahluk Böyle lerini toplumdan dışlamak lazim Annesine hayrı olmayanin vatanina mi hayri olucak?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Annesi ne yapsın çıkmış bir kere içinden

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ay inanamıyorum yaaa!!! çok üzülüyorum gerçekten. bunu tüm kalbimle söylüyorum ki çok üzülüyorum... diyecek çok lafım olurdu normalde ama bu sefer bulmakta zorlanıyorum. sadece bilinçsizce çocuk dünyaya getirmek, kendini eğitmeden çocuk eğittiğini sanmak işte bunlara yol açan bu. çocuk sahibi olma ehliyeti olmalı. bu çocuğun böyle olmasının da sebebi aileden yine sonuçta.. ona artık normal geliyo çünkü böyle şeyler ve eğleniyor bununla. ne kadar acıklı bir durum aslında. yazık oluyor insanlarımıza

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Şimdi buraya öyle uzun uzun küfürler yazacağım ama kendimi zor tutuyorum. Nasıl bir ülke olduk biz, nasıl bir zihniyetle büyüdü bu bebeler anlamak imkansız.

0|0
    0|0
  • Şerefini ş. kmin cocugu

0|0
    0|0
  • Teyzede Ayrı Bir Tatlı Çıkmış. :D Konuya Gelince Zaten Öyle Bir Kardeşim Olsa Ağzını Burnunu Kırarım ve Oturur Annemin O Anki Tatlılığına Bakarım :D 👍

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• O cocugunalacaksin ele doveceksin...

0|0
    0|0
  • Nasıl böyle bir şey yapar? Biraz vicdan, biraz saygı, merhamet..

0|0
    0|0
  • Ya abi çok yazık ya

0|0
    0|0
  • şerefsiz arkadaşım

0|0
    0|0
Yükleniyor...