Acilmak istiyorum?

Ama cevremdekilerin tepkilerinden korkuyorum bide annem sinirli biri hicbir sorunumu soyleyemem ve dine bagli ona kalsa 9 yasinda kapanacaktim o zamanlarda alistirmaya calisiyordu yillardir istiyosan acil diyo igneleyerek acilsam nasil karsilar bilmiyorum ama her sinirlendiginde yuzume vurucak kucukken acikkende her konusu acildiginda annemden korkardim sonunda dedim Boyle kotu hissetcegime kapaniyim simdi de benzeri olcak ve babam bisey demez ama cok uzulur uzmek istemiyorum asla napcam kalbinde sorun da var ya bisey olursa oyle uzulup?
Bide acilirsam ileride kapanmak istemezsem diye korkuyorum Ben kapanmak isterim ileride ama ya acilinca istemezsem?
Acilinca namaz kilmaya baslamaya calissam daha iyi hissederim heralde

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• iyi düşün,
    neden açılmak istiyorsun, ya da neden kapanmak istiyorsun
    bunların cevabını ver, sonucunu sen kendin göreceksin..
    kapanmak tabiki güzel bişey, farz. Sonuçta Allahın emrettiği bişey. Ama bunu ailen zorladığı için değil, severek isteyerek Allah emrettiği için yapmalısın :)

1|0
    0|0
    • Iste keske ilkokulda degil de kendim karar verebilecek yastaykeb kapansaydim diyorum hep dogru yastayken hakkiyla severek kapanirdim ne guzel

• Daha fazla dusunmem gerekiyor sanirim oyuncak degil sonucta

• aynen iyice düşün öyle karar ver. Pişman olacağın bir şeyi yapma, şunu yapsam ne olur diğerini yapsam ne olur diye düşün, öylece karar ver.
      dertleşmek istediğinde mesaj atabilirsin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• Abi dinde zorlama yok. Buna inaniyoruz. Adamlar zorla kapandirtıyorlar evlatlarini. Bu nasil bir geri kafalilik anlamis değilim. Genel konuşuyorum bu arada,

1|0
    0|0
  • Korkunun acelesi yoj

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben kılıyorum ve açığım yani ne bilim sen bilirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...