Sadece külotlu çorapla namaz kılınır mı?

Evde siyah kalın külotlu çorapla namaz kıldım annem olmaz dedi merak ettim acaba kılınır mı ben evde eteği çıkarır dolaşırım giymeye eriniyorum

Güncellemeler:
Çıplak ne alaka çorap var diyoruz içimi göstermiyor

0|0
15|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sen yine uzun etekte giy kıyafet var da kanka sonuçta iç çamaşırı gibi o öyle gibi geliyor açıkçası bana sen iyi bir arkadaşınla buluşacağın zaman iç çamaşır ile gezmesin değil mi veya kulotlu çorap tarzı bir şey ile namazda Allah ile konuşma buluşmaysa ona öyle özenmen daha doğru olur o yüzden uzun bir etek tercih eder isen daha hoş olur yoksa özensiz bir namaz kılmış olursun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Dalgamı geçiyosun manyakmısın Allah'ın huzuruna nasıl öyle çıkarsın Anneni dinle iyice kapan öyle kıl namazını bak bu işlerin şakası olmaz

5|0
    0|0
  • kızım kılınır annen yanlış biliyor neticede allah ile birliktesin ve üm olan senide yaradan allah neyi kimden saklıyor veya gizliyorsun mühüm olan namazını bilinçli kılman namazda ne dediğini bileceksin allaha içinden geldiği gibi dua et senin ve benimde annelerimiz babalarımız atalarından gördükleri namazı kılıyorlar ve yanlış yapıyorlar sen gençsin oku ve araştır sana tavisye edeceğim din prof. 1) Dr. Edip Yüksel 2) hakkı yıkmaz 3) yaşar nuri öztürk mutlaka bu adamların namaz açıklamalarını oku internettende youtubeden de bakabilirsin

0|0
    0|0
  • Setri avret namazın farzıdır. Ve vücut hatlarını belli etmemesi gerekir. O şekilde namaz kılman ya haramdır ya da tahrimen mekruhtur. Emin olamadım bakmak lazım

1|0
    0|0
  • Namazi sartlardan biride setri avrettir. Kadinlar el ve yuz disinda heryerini kapatmalisin. Aksi taktirde kabul olmaz.

0|0
    0|0
  • Allahın huzuruna böylemi çıkıyorsun dalga geçiyor şerfsiz kızlar nekadar şerfsiz oluyor Allah bildigi gibi yapsın

1|0
    0|0
  • amaç neydi?

0|0
    0|0
  • Olmaz. namaz kiliyosan bilmen gerekirdi

0|0
    0|0
  • insanların içine çıkamayacagın kıyafetle kılman dogru olmaz bende içlikle kılıyordum bazen ama ben o şekilde rahat rahat dolaşabiliyordum biraz da içine sinmesiyle alakalı kalbin rahatsa sorun yok bence

0|0
    0|0
  • Olmaz tabikide biraz yol yordam öğren kitaplardan oku Allahın Huzuruna Nasıl Öyle cıkarsın biz kısa kolla cıkmamaya özen gösteriyoruz

0|0
    0|0
  • öfff slak salak soru soruyorsunuz ya

1|0
    0|0
  • Senle aynı evde Yaşmak var offf😊

0|1
    0|0
  • sen çıplak kıl mk kızı.. töwbe töwbe

1|0
    0|0
  • Etek giyeceksin etek.. Ne çorabı!..

0|0
    0|0
  • istediğini yap bence rahat ol

0|0
    0|0
  • Ovv yeni moda.

0|0
    0|0
  • Başka şeyler için süslenirsiniz namaz kılarlmken külotlu çorap. hahaha

1|0
    0|0
  • olmaz vücut hatların belli olmamalı

0|0
    0|0
  • namazın içindeki farzlar : setri avret kardeşim baknız..

0|0
    0|0
  • iç çamaşırıyla çık istiyosan?

0|0
    0|0
  • Ne kadar ince? Secdede kalçan ve külotun belli oluyor mu?

0|0
    0|0
  • Hatlarının belli olmaması gerek

0|0
    0|0
  • sadece külotlu çorapla mı?

0|0
    0|0
  • Kıl gitsin

0|0
    0|0
  • çarpılcan valla ağzın yana kaycak tövbe tövbe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Herşeyi yapıp üzerine bir etek çekmek zor olmasa gerek

2|1
    0|0
  • Kılınmaz
    Çorapla okul gidiyor musun?

0|0
    0|0
  • oha sacmalama toll musun ate mısın ya bı gıt

0|1
    0|0
  • troll

0|2
    0|0
  • o kadar eriniyorsan hic kilma böyle namazi mundar etme bari

0|0
    0|0
  • Mala. bak la olmaz tabiki.

0|1
    0|0
  • Ya allah akıl dağıtırken siz neredeydiniz namaz kılıyorsan temiz kıyafetlerle ve etekle kılmalısın

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın !

0|0
    0|0
  • Temiz ise kıyafetin kılınır neden kılınmasın tabi üzerine uzun etek veya ona benzer bol birşey giymen gerekiyor..

0|0
    0|0
  • Allah islah etsin...

0|0
    0|0
  • Olmaz bilenlere kdr etek olacak setri avret nmazin şartıdır öyle erkeklere benzemis oluyorsun

0|0
    0|0
  • Istersen çıplak kil

0|0
    0|0
  • Kılınmaz.

0|0
    0|0
  • Sevgilinle buluşacağnda bu kadar özensiz davranmazsn değil mi?

0|0
    0|0
  • Saçma sapan ya artık valla sinirlerim bozuluyo sorulara akıl var mantık var istersen çıplak kıl namazı? Olur mu sence?

1|0
    0|0
    • Kardeş bu sitedekilerin %80nin akli dengesi bozuk

• @Auspciousness hahahahh 😂

Yükleniyor...