Baba Bedduasi, lutfen bakin?

Babam ilen aramiz cok ama cok kotu cogu zaman bana vuruyor ve kendisi cok saygisiz, anneme bana kufur eder (sinirlendigi zaman), arada bir vurur (annemi, beni) ve bugunde boyle bir olay oldu kendisi ilen aramizda bir olay oldu ve kendisi bana vurmaya basladi olayin konusuda onun istedigi birseyi ayni gun yapmadim, dun aradi yaparim dedim ama yapmadim cunku isim vardi bugun eve geldi ve yapmami soyledi bende olmaz isim var Şu an disariya gitmem lazim dedim (aksam gelince yaparim cunku acil birsey degil dedim) ve o anda cok sinirlendi kufurler, tekme tokatlar felan sallamaya basladi. Bende sinirlendim dedim ki bu son bir daha sefer o kolu kirarim cunku sinirlenince dovuyor bugun fena dovdu (afedersiniz ama das. aklarimada vurdu) neyse kisacasi olay bu fazla uzatmiyalim anlarsiniz iste..

Benim sorum kendisi Bana Beddua etti sizce bu beddua tutar mi?
Kendisinin islam ilen arasi yok hic bir hukmunu yerine getirmiyor, domuz eti yiyor, alkol iciyor sizce boyle bir babanin bedduasi kabul olur mu?

Güncellemeler:
" dedim ki bu son bir daha sefer o kolu kirarim"Bunun ustune iyice vurmaya basladi ve beni tahrik etti hadi yapsana vur bana felan dedi ve tabi ki her zamanki gibi onun heveslerini suya dusurdum ve oyle birsey yapmadim ve kendisine ben senin gibiyim ki insanlari vurayim dedim.

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...