Doktorlar neden asık suratlıdır?

Türkiye'de doktorlar hiç gülümsemiyorlar. Yabancı doktorlar çok daha sempatik. Detay yeterli. Kıps.

0|0
14|19

En İyi Erkek Görüşü

• Başı ağrıyan bile hastaneye gidiyor
    Türk milleti canını çok seviyor 2 de bir hastanedeler gereksiz yere

0|0
    0|0
    • İşleri o

• sana bir şey kanıtlamak zorunda değilim. sen bir yere gidemiyorsan diğer insanların da gidemediğini sanamazsın zaten çifte vatandaşım.

• @MonteKristoKontuu hala kasıyorsun bilip bilmeden.

Sırf beni haksız çıkarmak için tüm ülkeleri saydın gezdim ayağına

Erkekler Ne Diyor 18

• Devlet hastanelerinde Günde 300 hastayla ilgilen pisiyle ugursuzuyla sarhoşu berduşuyla her 1 dk na 1 hasta düşen sistemde ugraş cabala iyi hizmet vereyim diye. Sonra lavugun teki gelsin sana vursun darp etsin. Neymiş sıra beklemiş işi varmış yorulmuş. Ulan doktor istemezmi 1 hastayla 30 dk ilgilenmeyi detaylı kontrol etmeyi onu güzel ugurlayıp detaylı konusmayı. Sistem bozuk doktorun ne sucu var. Üzerine bide 24 saat nöbeti çaksınlar sana senin gülecek halin kalıyomu bak bakalım.. Bu insan bidaha niye gülsünki umrunda olmaz.. İşini yapar gider evine işide gülmek veya sempatik olmak degil muayene etmek veya tedavi..

0|1
    0|0
  • Ego patlaması

1|0
    0|0
  • Çünki hipokrata yemin içmişler ben normalde iyiyim doktora gidince hasta oluyom

1|0
    0|0
    • Sağlam güldürdün

• Aslinda aglamak lazim halimize la mahallenin saglik ocagina gitmeye korkuyom sanki ocagın doktoruna borç takmışımda vermemişim sanki sevgiliymişizde ortada birakmışım gibi trip atiyo karı

• Evet değişik tavırları var.

• Normal devamlı sorunlu insan yüzleri. Sen acı çekerken sevimlilik abest kacar

0|0
    0|0
  • Gereksiz yere hastaneye gidenler yüzünden olabilir. Herif günde 120-130 hastaya bakıyor, psikopat ruh hastalar tarafından tehdit ediliyor ve güleryüzlü olmasını mı bekliyorsunuz?
    Yabancılar sempatik değil. Gana, Kenya, Rusya, Pakistan, Afganistan gibi 3. dünya ülkesinden gelen yerlerde ki kişiler dilini anlamadığı için olabilir. Adamın umrunda değilsiniz, parasına bakıyor sadece.

0|0
    0|0
  • Adam orada bir sürü hastaya bakıyor, saatlerce ayakta duruyor. Çoğu kişinin haksız olduğu halde dırdırını çekiyor. Nasıl gülsün?

0|0
    0|0
  • siz de o kadar yoğun çalışsanız, üstüne belirli günler nöbet tutsanız birde kimseye yaranamayıp şiddet görme tehlikeniz olsa o suratın alacağı hali merak ediyorum ;)

0|0
    0|0
  • Yabancı doktorlar çok sempatik diye birşey yok. dünyanın heryerde var sempatik ya da soğuk karakter li doktorlar.

0|0
    0|0
  • Çünkü bizim hastalarımız hasta degil 😄😄

0|0
    0|0
  • :) oldu mu

0|0
    0|0
  • 6 sene sen de oku :D sonra gülersin, düşünsene kaldığını :D

0|0
    0|0
  • Benim tanıdığım tüm doktorlar güler yüzlü, şanslı olduğum tek noktaya bak ya.

0|0
    0|0
  • Çünkü tıp çok ciddi bir iştir

0|0
    0|0
  • milletin orasıyla burasıyla oynamaktan bıkmışlar sanırım...

0|0
    0|0
  • Olur tabi akşama kadar 10 kişinin derdini dinle bunlardan 70 i ter kokar sigara kokar pis kokar

0|0
    0|0
  • seninde hastan ölsün gülebilirmisin?

0|0
    0|0
  • Nelerle uğraşılıyor bir bilsen

0|0
    0|0
  • Geçtikleri ağır eğitimden dolayı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Tırnağı kırılan hastaneye koşuyor, hıçkıran ambulans çağırıyor. 2 gün üst üste zerre uyumadan nöbet tutuyorlar. Yeri geliyor kopan bacağı tutuyor. Hasta yakınları ayrı dert. Daha neler neler.
    Ha bazıları cidden karaktersiz ve düşüncesiz orası ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Bide daha yakisikli hsgxysggs

1|0
    0|0
  • gülenide var hastalarla uğraşmak zor

0|0
    0|0
  • niye gülümsesin

0|0
    0|0
  • çünkü çalışma şartları kötü devletse

1|0
    0|0
  • her doktor aynı değil. gittiğim hastanedeki doktorlar çok güler yüzlü. karnım ağrıyo diyo ay üşüttün mü sen eheueheu falan yapıyolar

0|0
    0|0
  • O kadar sene okusam benim de halim kalmaz. Bir de ciddi olmak zorundalar önemli bir meslek

1|0
    0|0
  • Çünkü Türkiye'deki doktorlar hasta ve yakınlarından gerek fiziksel gerek sözlü şiddete maruz kalıyorlar. Ama yabancı doktorlar öyle değil. Detay yeterli. Kıps.

0|0
    0|0
  • Beence asık hepsi sana denk gelmis
    Adanadaki doktorlar canlar hep güler yüzlüler saolsunlar ;)

0|0
    0|0
  • 6 yıl üniversite okursan sende öyle olursun :D:DD

0|0
    0|0
  • Kendilerini bir bok zannediyorlar

0|0
    0|0
  • Benim doktorlarım öyle değil

0|0
    0|0
  • Sana öylesi denk gelmiş