Kapat

7 yaşında ki cocukla evlenilebilir diyen vakif baskani nin dusuncelerine katiliyormusunuz?

Dinimiz cok guzel ama boyle kendini bilmeyenler var cok tehlikeli bence bu sahislar

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle hayir simdi haberde gordum sinopta konusmaci olarak gelmis ama sehirde olaylar cikinca konusamadan gitmis. Bu tur insanlar dini boyle yanlis analtiyor maalesef

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kafayı yemiş

0|1
    0|0
  • Dinin her vecibelerini yaptınız da bir bu kaldı. Abartmayın.

0|1
    0|0
  • Bu şahıslar iman edenler değil showman olanlar

0|1
    0|0
  • akp zihniyeti

0|1
    0|0
    • akp ile ne ilgisi var anlamadım, bok atmak için elinizden geleni yapıyorsunuz.

• @KuRSuN_06 ne yapsin ulkede fikir ozgurlugu mu kaldi kiz akp ye bise dese vatan haini olarak ilan edilebilir

• akp ye bişey dese ağzımı açmam, ama akp zihniyeti derse orda duracak aga. :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Eeee bizim bilemedigimiz kadar eski bir tarihten beri elin avrupalıları islam dinin içini boşaltmak için gece gündüz çalıştılar ve müslümanları yozlaştırmak için sayısız milyar dolarlar harcadılar. Bu gün meyvesini toplamaya başladılar. En basitinden kurban bayramında babanın kestigi kurbanı düşün. Dinimizce yapılması gereken şu dur. Kurban kesilmeden önce güzelce doyulurulur. Kesim yerine asla ama asla zorlanmadan itip kakmadan düzgünce götürülür. Kurbanın fiyatına degil semizligine bakılır. Allaha adanan kurban her açıdan iyi olmalı (Ne çok cılız ne çok yağlı ne çok genç ne çok yaşlı vs vs) kesim yerine gelen kurbanın gözü bağlanır keskin bir bıçakla hızlıca şah damarı kesilir bu arada kurban kıbleye çevrilir ve çırpınıp rahatlaması için bir bacağı serbest bırakılır. Bu arada başka kurbanlıklar varsa kesinlikle bu olayı görmemeli hatta kanın kokusunu bile almamalıdır. Tercihen birbirine uzak yerlerde kesilmelidir. Kesici kesmeden önce iki rekat namaz kılmalıdır. Abdestli olmalı ve hayvanı hiç bir şekilde telef etmemelidir. Sen söyle baban bunlardan hangi birini uyguluyor. Biz ne kadar müslümanız?

0|1
    0|0
  • Dininize ben sizin

0|1
    0|0
  • Kendisini 7 kere zikmek lazımdır.

0|1
    0|0
  • canım içlerine sapıklık işlemiş adamlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...