EN YAKIN ARKADAŞIM BENİ SATTI NAAPABİLİRİM?

Benim geçen seneden bir arkadaşım çok iyiydik. Hep dertlerimizi paylaşırdık filen. Sonra bizim sınıftan bir kız bizimle arkadaş oldu. Aslında arkadaşımın 8 seneden beri arkadaşıydı ama pek fazla samimi değillerdi. Şimdi ise bir yolda yürüsek arkadaşım hep o kızla konuşuyor ben bisey desem ikisi konuşmaktan beni duymuyolar , yolda kol kola yürüyolar ben girsem aralarına beni takmıyolar bile. Onla gülüşüyor ama benle sadece konuşuyor o da o kızdan vakit bulabilirsem. Bu durum beni çok üzüyor. Kıskanç birisiyim. Bunu ona çoğu kez söyledim trip attım küstüm. Benimle barışmak için bir zahmet bile göstermiyor. Ama onla küsse peşinde koşar. Ona diyorum beni satıyosun diye o bana ben satmıyorum sen öyle anlıyorsun filen diyor. Onunla takılmasına dayanamıyorum. Lütfen bir çözüm yolu bulun bana.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zoruna gitmiş senin belli. Misilleme yapmak belki bir an için seni rahat hissettirir ama ömrün böyle mi geçecek? Hep birilerini yüzüne güldü diye hemen kanka ilan edip sonra başkasıyla konuştu diye intikam alarak mı y aşayacaksın? Ne zaman dünyanın merkezinin sen olmadığını , en yakın arkadaşın bile olsa seninle her an ilgilenmek zorunda olmadığını , dostluk ve arkadaşlıkların belli bir seviyeye kadar seni taşıyacağını , geçim derdinin gelecek endişesinin dostluktan da arkadaşlıktan da daha ağır bastığı için bunlara yoğunlaşman gerektigini ne zaman anlayacaksın? Ne zaman büyüyüp ''Hayat bu arkadaş olmak da var, kanka olmak da var kankan tarafından i hanete uğramak da var böyle böyle büyüyor insan'' deyip olgunlaşacaksın?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Boşver ya kız seni sattıysa değer vermiyorsa neden peşinden koşuyosun ki arkadaş mı yok sana

0|0
    0|0
    • Kimse benimle takılmak istemiyor ama :( ve o kişiyi çok seviyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• ya bosver ondan baska insan mı yok etrafta, karşılıksız aşk yaşayanlar senin kadar takmıyordur boşver :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• O senin en yakın arkadaşı olabilirde sen pek değilsin gibi geldi bana yeni arkadaş bulmuş çünkü

0|0
    0|0
Yükleniyor...