Anne kuzusu erkekler niye etek giymiyor dürüst olup?

evet bence kesinlikle yakışan tek şey etek onlara böylece normal erkeklerden ayırmamız kolay olur

Güncellemeler:
...
...,

0|0
11|22

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlışlar doğruları süpürür güzel insan... yaşamında belirlediğin her çizgide engeller vardır, bakış açını mantık çerçevesinde sorgula lütfen... "Anne kuzusu" mu? lütfen güzel insan... her iki cins birbirini tamamlar ancak biri birine yanlış yaklaşırsa hiçbir zaman ne bir "Tam" olur nede bir "Bütün"e hizmet edebilir.. kalpler yalnızsa eğer bunun yanlışlarını aramalı insan.. "Anne" özeldir "Baba"da öyle tüm evren gibi ahenkle bütündür ikiside, eğer ki "Anne" veya "Baba"da olumsuz ayrımlar söz konusu ise bu bireylerin "Öz"ünü bozabilir.. herkes "Anne" konusunda hassas düşünür "Anne kuzusu" demen o ki güzel insan... zaaflar genelde sevilen aileler olur "Anne" "Baba" gibi "Sevgi"nin "Öz"ünde bitip yitirmesine "İnsan"lara karşı olumsuz yaklaşımlarda olma güzel insan... unutmaki herkes gibi sende bir mucizesin farkında olmadıkların için üzülme sadece öğrenmeye ve bilmeye aç bir zihin ol... "Neden?"lerin bol olsun güzel insan...

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• anasi izin vermiyordur

1|0
    0|0
    • ahaha ya işte tam da öyleler aslnda

• erkeklerin yorumları neyse de pembelerin yaptığı komik. gerçekte olsa öylelernin yüzüne bakmazlar burda anlayışlı tiplere dönüşmüşler :D

• hic inandirici degiller ama :)
      neyse en azindan sitedeki ana kuzularini ogrenmis olduk artik onlarin sorularina cevap vermem

Erkekler Ne Diyor 21

• Bencede öyle

0|0
    0|0
  • Hangi anne kuzusu canını yaktı 😂😂

0|0
    0|0
    • can yakmak adamların başaracağı şeydir. kuzuların degl. en fazla tiksindirrler

• annesiyle arası çok kötü olan biri olarak söylüyorum bunları. İnan çok zor. Aynı evin içinde küs olmak. Sağlam bir psikoloji gerektiriyor. Ve herkes bunu kaldırcak potansiyele sahip değil. Özellikle anneyse söz konusu

0|0
    0|0
  • Yarın bir gün anne olacak bir kadından çok hoş ithamlar.
    Anneler kutsaldır. Beni 9 ay karnına taşıyan, dünyaya getirip besleyip büyüten kadını dinlemiycemde sizin gibi kadınları mı dinliycem yani? Sırf bu yüzdende etek giyicez. Kimse kusura bakmasın annem bir yana dünya bir yana.

0|0
    0|0
    • anneler kutsaldır safsatası sistem tarafından empoze edilir. edilir ki aile kutsal görülsün. çünkü hep birilernin sözünü kutsal sayan toplumları yönetmek kolaydır. .. ben çocuk doğurunca beni kutsal görecek kadar salk olmasını istemem. sevsin saysın yeter. abartmasn

• Annelerle kendini bir mi tutuyorsun. Anne daima onceliklidir esten. Bunu hicbir erkek inkar edemez. Sadece esini kandirmakla yetinir.

0|0
    0|0
    • yok daha evlenecek kadar sıyırmadım. bigün sıyırırsam evlenirsem öyle ayrımcılıklara gelemem, biter zaten herşey.

• Belli ki bu durumu cok sorun etmissin. :)

• Anne>Sevgili bu kadar basit. Annem eğer sevgilime veya evlenince eşime karşı hata yaparsa onun da ağzının payını veririm. Gerekirse azarlar kırarım. Ama iş ya ben ya o durumuna gelirse neredeyse her zaman annemi seçerim. Gerçekten aklın almayacağı çok ciddi ve bir o kadar salakça bir hata yapması lazım annemin ki tersi bir karar vereyim.
    Annelik makamı öyle hafif, tartışılabilecek bir makam değildir.

0|0
    0|0
    • valla ben insanları şuyum buyum diye önemsemem. degeri herkes anam da olsa babam da hakkettiği kadar alır. kim haklıysa da onun yanında olurum. sanırım sizden daha güvenilirim bu durumda

• Ah be kuzum ilerde ana olucanya ona yanıyom. İnşallah evladın sana hiç bağlı olmaz , takmaz , dinlemez seni.

0|0
    0|0
  • Bu dünyada en güzel şeymiş anne kuzusu olup. Kadına güvenilmez ama anneye güvenilir her zaman.

0|0
    0|0
  • Ben annemi çok seviyorum diye kız olarak görüleceksem görüleyim umurumda değil. Benim için dünyadaki en değerli kişi kaybettiğim canım annem😞

0|0
    0|0
  • Şimdi Anneler kesinlikle iki günlük kızlardan veya erkeklerden çok çok daha kıymetlidir. Öyleki cennet bile ayaklarının altındadır. Ama olay farklı galba biraz açarsan konuyu biz de bilelim

0|0
    0|0
  • Senin gibi cahiller neden bitmiyor?

0|0
    0|0
  • kaynananı pek seviyorsun anlaşılan oda seni :)

0|0
    0|0
  • Kızın derdi büyük

0|0
    0|0
  • Niye bende Anne kuzusuyum annemin lafından çıkmam ama dışarı çıktığımda etek giydiririm ağlatırım asıl yiğitlik Anne sözünün değerini bilmektir.

0|0
    0|0
    • anneniz söylediği her salakca rotaya dümeni kıvırırsanız, o beyninizi niye taşıyorsunuz

• ben anne sözü dinelemeyenlerdenim

• O zaman Allah sonunu hayır etsin

• İlerde oğlun olunca giydirirsin

0|0
    0|0
  • Ahahaha 😄😄😄😄

0|0
    0|0
  • o değilde kızlar sizin oğlunuz ana kuzusu olcak :D

0|0
    0|0
  • Konuyla ilgili baya derin bir yaran var sanırım

0|0
    0|0
  • Çay kuru çeşme kuru
    nereden içtin kuzu su
    Beni yakıp yandiran
    Bir ananın kuzusu

0|0
    0|0
  • Anneye deger vernler eteke gymesi gerekıyosa giyeriz. Kendınızı mlletn anasından ustun gormeye cabalamayın mtly olamassınız

0|0
    0|0
    • kimsenin öyle bir üstünlük taşlama derdi yok merak etmeyin. ama insan dedign karakterli olur. annesi tarafından yönetilmez

• Karakter meselesi ayrıdır anneye sayfı sevgi ayrıdır. Sorunda nrdrn bahsetiysen ona cevap verdim karakter deseydin ona cevap verrdim. Fkrmi soyledim sadece tesekkurler

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Fazla abartanlar var evet

1|0
    0|0
  • Ne... sonik bir mantıksın sen ya

1|1
    0|0
    • ya siz de az oynayın buralarda. yarın birgün öyle biri çıkınca ona buna yakınırsınz artk

• Anasıyla arası bozuk biri. çıkar karşına sanda aynı davranır sonra görürüz seni

• Anne kuzusu diye böyle bir laf ayıp ediyorsunuz bence. Sonuçta sizde bir anne adayısınız. Annesine değer veren erkek eşine de değer verir bunun neresi kötü?

0|0
    0|0
  • Anne kuzusu diye etek mi gimek zorunda? Hayırdır sığ mısınız.

0|0
    0|0
  • Al işte ya seni de diğer kızlardan hatta insanlardan ayırıp kafana kocaman bir tabelayla dar görüşlü yazsak nasıl olur? Milletin annesine düşkün olup olmaması seni ne ilgilendiriyo?

0|0
    0|0
    • sen bisexual bir sevgili istermisin? gelip açık açık bisexualse bisexualim demesini istersin dimi. sen de ne yapacağını bilesin. bu da o tip bişey. etek giyerlerse adam sanmayız ve uzak dururuz

• Anneye kuzusu dediğin şeyin ne olduğunu öğrende gel ve şu ayrımcılığından vazgeç bence kimseyi öyle olduğu için diğer erkeklerfen ayırma gibi bir hakkın yok ki bu onların seçimi de değil

• anne kuzusundan kastın nedir?

0|0
    0|0
  • Giydiklerinde ne b*k olcak yani :D adsfgdgfa

0|0
    0|0
    • öyle atıp tutuklarında aslında olmadıkları imajı yaratamazlar en azından kafamızda :d

• Saçmalamışsın. Ana kuzusu olmak kötü bir şey değil ama senin cinsiyetçi tavrın gerçekten kötü.

0|0
    0|0
  • Ne alaka anne bu

0|0
    0|0
  • İleride sen de bir anne olacaksin

0|0
    0|0
Yükleniyor...