Kapat

SON PARAMLA NASIL PARA KAZANABİLİRİM?

Ankara da oturuyorum 400 TL param var işten ayrıldım ve bu paranın üstüne koymam gerekiyor elimdeki parayı sermaye olarak kullanıp kazanabileceğim yöntemler önerirseniz sevinirim.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Marketten su al. Suları buzdolabina koy. Yarin oğlenleyin günün en sicak saatinde tarfiğin rn yoğun olduğu yerde aldiğin sulari, satin akdiğin fiyatinin iki katina sat. Ertesi günde aynisini yap. Paran her gün katlansin.

0|0
    0|0
    • Hiç aklıma gelmemişti çok sağol

• Bana ayri vaka diyen beyefendi. Adamlar benim dediğim işle günde 4 bin TL kazanıyor.

• Haberini izlemenize sevindim. Benim demek istediğim herkesin bildiği şeyler bunlar ayriyetten o işlerinde arka planları var hanımefendi her trafik ışığının başını tutmuşlar.

En İyi Erkek Görüşü

• Limon al limon sat

0|0
    0|0
    • Hiç aklıma gelmemişti çok sağol

• Sinirlenecek bir şey yok. 400 tl ile o işlerin yapılmadığını bende biliyorum ama yorum yazarken biraz düşünseniz daha iyi olur sizin açınızdan biraz beyin jimnastiği yapmaya davet ediyorum seni ve senden yaratıcı bir fikir bekliyorum. Altdaki hanımefendi de su al su at diyo oda ayrı bir vaka :D

• Bilader ticaret her zaman para kazandirir bence onuda dinlemelisin

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• su al sat ya da mendil eskiden çocukken fabrikadan 3 liraya tshirt alıp pazarda 10 a falan satardık hala varsa en çok onda kar var onu düşünebilirsin ya da iddia da 3-4 katını kazanıp kaybedebilirsin seçim sana kalmış

0|0
    0|0
    • Tshirt yorumun için sağol idda riskine girmem.

• hayal kurma gıt iş bulll

0|0
    0|0
    • Çok saol 50 tane firma beni bekliyodu hemen yarın işe baslıyorum

• allah yardın cın olsun

• saol hepimizin

Yükleniyor...