Bir Kadının İnstagramındaki takip ettiği kişi sayısı 200 ve bunun 150 tanesi asker ve polisten oluşuyor ise amaç nedir?

Arkadaşlar buradaki amaç ne olabilir sizce burada bir avlanma polisle askerle evlenme gibi bir düşünce yokmu?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir, kadınlar üniformalı erkekleri daha çekici buluyorlar.

0|0
    0|0
    • Yani bunda bir menfaat sezmiyormusunuz?

• Bana menfaat var gibi geldi ne yalan söyleyeyim.

• Yani hergün yazıyorlar cok var bu üniforma sevdası olamaz ya evlenmek için elinden geleni yapıyorlar arkadaşım memleketin en bozuguyla evlendi kadın kandırdı bunu en basit örnek

En İyi Erkek Görüşü

• Demek ki üniformalı erkeklerden hoşlanan bir bayandan bahsediyoruz.

0|0
    0|0
    • Yani bunda bir menfaat yok mu sizce?

• Üniformalı bir partner istemesinde bir sıkıntı yok bence. Diğer türlü günahına giremem :)

• Kardeşim evli kadınlar bile yazılıyor mesleğimizden ötürü kaç tanesiyle karşılaşıyoruz günde böyle sosyal ağlardan ne kadar mantıksız bir düşünce bu :/

Kızlar Ne Diyor 4

• Üniformalı seviyor demekki derim =-O

0|0
    0|0
  • Bende üniformalı erkeklerden hoşlanırım menfaat derken gelir açısından olabilir o kızın bilemiyorum ama ben daha erkeksi olduklarını düşündüğüm için seviyorum

0|0
    0|0
  • Çevresi öyledir.

0|0
    0|0
    • çevresindemi ordu mensubu ve polis mensupları var biz buna teşkilatta ne diyoruz biliyormusun kaşar (Y)

• Niye herşeyin altında bir amaç ararsınız ki

0|0
    0|0
    • neden aramiyimki internetten yazılan kadınların muhabbetleri allah sizi korusun diye giriyorlar mevzuya sonra bir bakıyon 3tane cocugu var evli bumu anasını satim ya diğerleri evime icra geldi diyor duygu sömürüsü yapıp para istiyor ya da memleketin en bozugu gelir sana kapak atmak ister buna cevap ver bakim hadi?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...