Otobüste koltuk yatiran kizlardan çok büyük intikam aldim ne dusunmustur?

Birkac kez baba yaptilar ben normalde otobustw hic koltuk yatirmam aman birkac kez kiz önüme geldi yatirdi ve sevis yapilirken dahi kaldirmadi yiyip içemedim bule muavine şikayet ettiysemde kiz oldugu icin birsey yapmadilar.. ama gecende bir baktim arkamda genc bir kiz birde tayt giymis bacak bacak üstüne atmis tamam dedim hıncımı alıcam bundan :) koltugu sonuna kadar yatirdim 9 sa bu ofladi pufladi otobuste fulldolu bacak bacak üstünede atamadi kipirdayamafi bileservistede birsey icemedi muavin ondan yana cikti tabiki ama nenderse desin asla kaldirmadim ohhh olsun beter olsunlar birdaha denk gelsin yine yapacagim :))

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• hahahaha süpersin yaaaaa bende olsa yapardım

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sana yapana yaptiysan çok güzel knka:)

0|1
    0|0
    • Ahh be o denk gelse keske nerde yaaa ama ben anladim hic acimicaksin kizlar bize asla acimiyor

• Bir faydasi olmamis ki belki masumdur o kiz :))
      Boşa kursun sıktın kanka

• Olsun benim gozumde o kiz o kiz

Kızlar Ne Diyor 4

• Kiz, erkek farketmez herkesin dikkat etmesi gereken onemli bir mesele fikrimce.

0|0
    0|0
    • Aynen senin gibi benim gibi anlayislilar az kaldi :((

• aynı kişiyse iyi yapmışsın

0|0
    0|0
  • Ayıp o kızın suçu yokmuş başkalarının cezasını suçsuzlara kesme

0|0
    0|0
  • :/ yazık değil mi

0|0
    0|0
    • Ben bugune kadar hep acidim ama. hrp bana yaptilar demekki anladimki böylenyapcaksin acimicaksin

Erkekler Ne Diyor 6

• aferin sana kızlara hiç acıma. devam böyle.

0|2
    0|0
  • hiç sehirlarası otobüs binmedim

0|1
    0|0
  • Iyi yapmışsın valla

0|1
    0|0
  • Sen suçlusun
    1 öndeki kızları ikaz edebilirdin susarak hata yapmışsın
    2 başkasının yaptığı yanlışı kendi pısırıklığın yüzünden başkasından çıkartmışsın

0|0
    0|0
    • Ikaz ettim muavin kizdan yana cikti ve uyarmadi.. ama ayni muavinler ben yapinca nedense benimsucladi

• Muatap olmamak en iyisi karsinda insan olsa muatap olursun ama kizlarin hepsi şark kurnazı olmus artik tqciz ediyor diye bagirir falan dayaği yersin

• Bence olayı abartıyorsun yaptığın yanlışa kılıf arıyorsun yine söylüyorum bir kız sana terbiyesizlik yaptı diye sende her kese aynısını yapma hakkın yok ikincisi otobüste yanında 3 kişi otururken "pardon koltuğunuzu biraz kaldırırmısınız rahatsız oluyorum" dedin diye sana tacizde bulunuyorsun iddeasında bulunamaz neyse konuyu uzatmayalım benim düşüncem bu

• Ne farkın kaldi onlardan

0|0
    0|0
  • Keşke bunu sana yapana yapsaydın hoş olmamış kul hakkıdır

0|0
    0|0
    • Senelerdie benimkini yiyor kizlar

Yükleniyor...