Atatürk'ün malum ırkın isyanlarını bastırışını eleştiren ümmetçiler 30 yıllık pkk isyanını bastıramadı farkında mısınız?

Ümmetçilere göre Atatürk'ün dersim, zilan, şeyh saİT isyanlarını bastırış biçimi çok serttir. Sırf Atatürk düşmanlığı yapmak ve malum ırka yalanmak için o zamanın pkk isyanlarının bastırılmasını eleştirirler. " tamam isyan edenler vardı ama iyileri de vardı Atatürk hepsini acımadan öldürdü" derler. Bunlara kalsa Atatürk 2-3 tane iyi için binlerce asiyi asmamalıydı. İsyanı kökünden çözmemeliydi. Bunların dediği gibi olsa isyan üstüne isyan çıkardı ama Başbuğ Atatürk için Türk milleti ve askeri her şeyden önemlidir. Ezer isyan çıkarının başını.

Malum ırkın çıkardığı pkk terörü ilk silahlı eylemini 1984'te yaptı o zaman iktidarda ümmetçiler vardı şimdi de ümmetçiler var. Tam 32 yıl geçmiş. Peki ümmetçiler bitirebildi mi bu isyanı? Tabii ki de hayır malum ırkın gönlünü kazanmak için sürekli taviz verdiler bu sayede bu isyan daha da yayıldı daha da güçlendi. Ümmetçiler kuzey ırakta malum ırka devlet kurdurdular. Bakın şimdi de suriyede kurduruyorlar. Çözüm süreci diyerek pyd (pkk) militanları bizim hastahanelerde tedavi gördü. Cumhuriyet bayramında ıraklı malum ırka koridor açıldı ve işid bu kanserin suriye kolunu temizleyecekken ilaç gibi geldi ve neticesinde işid yenildi. Nusaybinin hemen karşısındaki kamışlı'da pkknın kontrolünde buradan nusaybine sürekli terör ihraç ediyorlar. pkk terörüde ümmetçilerin iktidarında ilk kez karadenize sıçaradı tabi bunun bir sorumlusu da malum ırka fındık toplatan evlilik yapıp karadenize yerleştirenlerdir.

Bu yazı malum ırka yalanmak için Atatürk düşmanlığı yapan arap dölleri bilinçlensin diye yazılmıştır.

Ne düşünüyorsunuz?


0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...