Arkadaşlar ne şehitlere üzülüyorum ne de ankarada bomba falan patlayınca ölen insanlara üzülüyorum. Ne düşünüyorsunuz?

Açıkçası bana bu toplum her türlü felaketi hakediyor gibi geliyor. Kendi düşen ağlamaz gibisinden hep vatan hainlerini başa geçiriyorlar önlem alınmıyor, teröristler üniversitelerde büyük şehirlerde istedikleri gibi propaganda yapıyorlar. Sivil vatandaşlar tarafından bunlara müdahale edildiği veyahut bunlar öldürüldüğü zaman vatanseverler terörist muamelesi görüyor. Bakın mesela geçen hafta giresunda pkkya karşı ayaklanan 6000 kişiye soruşturma açıldı.

Toplumlar hakettikleri gibi yönetilir siz her felaketi hakediyorsunuz.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• O zaman sende hak ediyorsun

1|0
    0|0
    • Hayır ben haketmiyorum. 10 yıldır bu çomar sürüsüne olacakalrı anlatıyorum. Her dediğim çıktı hala aynı poku savunuyorlar. Dediklerim çıkınca haklıymışsın kandırıldık diyorlar gidiyorlar aynı vatan hainlerini seçiyorlar. Artık yoruldum ne hali varsa görsünler.

• Peki söyle bakalım on yıl sonraki Turkiyeyi

• Daha şimdiden parti kurup anadil isteyen araplar (suriyeliler) 10 yıl sonra iyice azacaklar bunlar antep kilis osmaniye adanadaki maraştaki halkı kaçıracaklar ve çoğunluk olacaklar. Bak mesela şimdiden osmaniyede kiliste Türkler azınlık. Pkk terörü güneydoğudan karadeniz ege ve akdeniz bölgesine ihraç ettiği kürtler sayesinde çatışmayı yayacaklar. Bak mesela giresunda yerleşen kürtler vasıtasıyla karadenizde eylem yaptılar. mersinde de karakola saldırdılar. izmirdede. İstanbul zaten kaynıyor. 10 yıl içerisinde kürtlerin kudurmuşluğu artarak devam edecek. Bunlar daha iyi günler arayacaksınız bu günleri.

En İyi Erkek Görüşü

• Bu millet daha iyi gunlerini yasiyor.

0|0
    0|0
    • Atatürk'e dersim zilan şeyh said isyanlarını bastırdığı için küfür eden ümmetçiler pkk terörünü 40 yıldır bastıramadılar. bir de suriyelileri aldılar 10 yıl sonra yarrrrrraaaagı yiyecekler.

Kızlar Ne Diyor 2

• ya iyide hepsi mi öyle? 1 can bile çok değerli. mesela sen değilsin. senin orda öldüğünü düşün.

0|0
    0|0
    • Ben bu çomarlandiyalı 5 kişinin 4ünden daha değerliyimdir. Sen 1 can bile çok değerli diyorsun ama bu canların yitip gitmesinin nedeni bu çomarlardır.

• Sen türk değilmisin? türkiyede yaşamıyormusun? senin gibi düşünen çok insan var. orada öldüler belkide.

• Evet Türk'üm. Öldülerse de boş yere öldüler. tacı haine giydiren milletin kanı dinmez. Bu millet çomarlığı hümanistliği üzerinden atmadıkça daha çok kanı dökülecek. O kadar aptal bir millete mensubuz ki hem hainleri başa geçiriyoruz hem kürtler kardeş diyoruz şehit gelince de ağlıyoruz. dünya da böyle bir aptal millet daha yoktur.

• hakeden var haketmeyen var o şehitlerin suçu ne ki vatan için mücadele etmek mi asıl onlara inanıp başa getirenler suçludur masumlar değil üzülmek üzülmemek senin vicdani meselen buna karışamayız elbette

0|0
    0|0
    • Bu ülke askerinin polisinin kıymetini bilmiyor. Böyle ülkede askerlikte yapılmaz polislikte yapılmaz.

• o yönde haklı olabilirsin işte bir şehit düşenlerin ailelerine annelerine babalarına bak bir de cumhurbaşkanının eşine bak o da anne o da anne normalde fark olmamalı ama birinin evlatları çürük raporu alıp, bedelli yaparken , diğerinin evladı sözde bu ülke için can veriyor niçin emine hanım sarayda rahat etsin diye cidden yazık

Erkekler Ne Diyor 3

• Ama herkes akkoyun değilki

0|0
    0|0
    • ak tavuklar en büyük sorun ama bir de y-chpli kemalistler var.

Sana şu kadar söylüyorum. kürtler din kardeşlerimiz ve kürtler de insan ya diyen akp ve chpliler olduğu müddetçe bu kan dinmeyecek.

Çok tatlısın uğurcan.

• bir gün Allah korusun senin ailenden birisi kurban giderse bunlara aynı şeyi düşünecek misin bakalım.

0|0
    0|0
    • Benim ailemde vatan haini sevici destekleyici yok.

• Tercih ve insanlık meselesi, toplumlar hakettikleri gibi yönetilebilir evet ama bu zulmü eziyeti acıyı kederi meşru kılmaz.

0|0
    0|0
    • Gayet tabii kılar. Kendi düşen ağlamaz.

• Gerçek adalet budur.

• Senin inandığın o gerçek olan o değil.

Yükleniyor...