Ne kadar hoşgörülüsünüz?

İnançları, yaşantısı, alışkanlıkları sizden çok farklı birini olduğu gibi sevebilir misiniz?

Tutun bir teröristi sevin demiyorum sadece sizden çok farklı ama size zararı olmayan belki her şeye rağmen çok iyi anlaşabileceğiniz birinden bahsediyorum

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Onunla anlaşmam yeterli..
    farklı düşünebilir her konuda uyuşmak zor olabilir başka inanci olabilir bana saygı duydugu sürece..
    bende ona saygı duyarım ve anlaşırız evet :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Aptalca irkcilik anlayisi olmasin yeter. Allah tek bir irk olsun isteseydi bu kadar cesit olmazdi. Insanlarin birbirine ustun irk tutumu igrite edici.

1|0
    0|0
  • Bana zarari yoksa sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Birisi arkamdan gelip enseme tokat atsa, pardon birine benzettim dese önemli değil derim.

0|0
    0|0
  • Zor gibi

1|0
    0|0
  • Salaklığa kadar gitmediği sürece hoşgörülü olmak gerek tabi.

1|0
    0|0
  • çok hoşgörülüyüm.

Benim için önce insanlık. İyi bir kalbe, iyi bir vicdanı olan herkese saygı duyarım. Neyi savunduğu beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • kolay kolay bir müslümana hoşgörü göstermem. bu siteden ama birisi ile tanıştım ki (müslümandır kendisi ve kapalı) harika bir dost harika bir arkadaş. onun dışında bir müslümana hoşgörü göstermem için bir çıkarımın olması lazım

0|0
    0|0
  • inançta çok fazla

0|0
    0|0
  • duruma göre değişir.

0|0
    0|0
  • Yeterince

0|0
    0|0
  • zararı yoksa yaradılanı yaradandan ötürü severim

0|0
    0|0
  • Konuya durum a Bağlı

0|0
    0|0
  • Saygı duyarım ama severmiyim bilemem

0|0
    0|0
  • Çok farklı biriyle çok iyi anlaşmak imkansız bence. İnsanın doğasına aykırı.

0|0
    0|0
  • Samimi ve gevşek olmayan insanları çabuk severim sıcak kanlıyım

0|0
    0|0
  • Biraz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• 2 yengem Hristiyan. 1 yengem ateist. 1 yengem yeni Müslüman oldu.
    Bizde kaldılar gayet de iyi karşıladık. Fakat onlar da bizim yaşantımıza saygı gösterdiler.

Müslüman olan yengemle ise hiç anlaşamıyroum ve sevmiyorum. Çünkü o benim gösterdiğim özveriyi hiç göstermedi.

Önemli olan karşılıklı olması.

0|0
    0|0
  • Irkçılık çok mantıksız. Hepimiz aynı olsaydık birbirimizden nasıl bir şeyler öğrenebilirdik

1|0
    0|0
  • Hoşgörüyle mallık arasında ince bir çizgi var onu yakalamak lazım

0|0
    0|0
  • Inanc derken dini inancsa hayır olmaz alışkanlık da onemli konu yani sanmıyorum olamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...