İnsanları insan yerine koymak için kriterlerin var mı?

Misal benim birini ciddiye almam için zeka seviyesinden etkilenmem lazım. Düşünceleri beni çekmeli. bir farkı olacak. Benim bile daha önce aklımdan geçiremediğim ayrıntılarda yeni dünyalar bulacak.
Sevebilmem içinse samimiyetine inanmam lazım. Şunu da belirtmem gerekir ki; gülerken gözleri kısılmayan insanların samimiyetine inanmıyorum ✌

Güncellemeler:
Guncel
Güncel

0|2
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisini çok sevecek. Taparmış gibi.

Ve ona yakın derecede başka insanları da değerli bulacak.

1|0
    0|0
    • Güzel ayrıntı. Ama bence kendini tapacak kadar sevmesi kısmıyla diğer insanlara değer verme arasındaki çizgi kolay korunamaz. Bu yüzden fazla sey istedigini söyleyebilirim sanırım.

• Aslan kendini en çok belli eden burç içi dışı bir ondan soranın özelliği değil yani 😛

Erkekler Ne Diyor 17

• Benle konuşanların yüzde 90ını sallamıyorum bu açık ve net

1|0
    0|0
    • O bende de oluyor bazen. Zoru seviyorum, sanki benle iletişim kurulunca çantada keklik gözüyle bakıyorum

• Kriter belirlemekten öte, ilk "Öz"ünden sapmamış "Kalp"İ hayla temiz "Hayat" olgusunu benimsemiş ve "Pozitif" olması önemlidir.. çünki eğer "Sevgi"nin ve yaşam potansiyelinin temizliğini ve saflığı benimseyebilmiş bir "İnsan" en erdem "İnsan"dır güzel insan...

0|0
    0|0
  • Soru paradokslu müdür insanları insan yerine koymak. Skm insanları...

0|0
    0|0
  • İnsanlara karşı davranışlarına bakarım. İnsanlarla nasıl anlaşıyor bakarım. Zaten bu konularda başarısızsa değer verilecek bir kişi değildir.

0|0
    0|0
  • evine sahip çıkan her adam bence sevilmesi lazım. irdelemenin bir anlamı yok , zekamı !! bence sana ve yuvasına bakacak kadar zeki olsun . sevgi duymasa zaten ilgilenmez terkedip gider.

hala yetmezmi? aya çık ozaman bir iki tane uzaylı bul.

0|0
    0|0
  • Var tabi

0|0
    0|0
  • Öyle biri yok, evde kaldın.

0|0
    0|0
  • hmm
    insan kendinde olmuyanı karşı cinste ister derler
    senide anladım

0|0
    0|0
  • Biriyle arkadaşlık kurarken acaba o bana ne kazandıracak düşüncesiyle ön yargılı olup ona göre arkadaşlık kurulması lazım tabi bu maddi kazanç degil tabiki

0|0
    0|0
  • Gülerken gözleri kisilmayan dedin orada sctn

0|0
    0|0
  • aptal olmasın yeter

0|0
    0|0
  • İlla çekikgöz diyorsun yani

0|0
    0|0
  • Yani beni zekasıyla ezecek diyorsun

0|0
    0|0
  • Samimiyet önemli

0|0
    0|0
  • aynen zeka seviyesi.

0|0
    0|0
  • Adam olsun

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...