Sorun bende mi?

Merhaba arkadaslar. Derdimi anlatacak kimse bulamayinca ben de ks ye katilmaya karar verdim ve ilk sorumu soruyorum. Ben simdi 12. sinif ve fen lisesi ogrencisiyim. Okulda cok yalnizim. Arkadaslarimin tavirlarindan nefret ediyorum. siniftan herhangi birinin soyledigi soze cok takiyorum. En ufak seyler sinirimi bozabiliyor. Hepsi cok bencil davraniyor ama yine de onlar kendi aralarinda anlasiyorlar. ogle aralari onlar beraber gezerken ben yalniz kaliyorum. Acaba benim yanlis yaptigim bir seyler mi var. Sorun ben de mi?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• iletişim kuramıyor musun.. herseyı kafaya takarsan üzülen hep sen olursun salla gitsin belli ki onlar seni tınlamıyor sende onları tınlama

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya onlar gibi davranip herseye katlanip onlarla takilacaksin. Ya da o bencillerden uzak duracaksin. Ben de lisedeyken boyleydim en fazla 2 samimi arkadasm olurdu. Digerleri merhaba merhaba... Denedim onlarla birlikte takilmayi arkadaslik etmeyi akil almaz bir derecede sinir bozucular katil olmak istemedim aşiri aptallardi. Kendini begenmis bencil insan cok. Katlanabilirim sacmaliklarina tavirlarina oturup kalkişlarina konuşmalarina diyorsan arkadaslik etmeyi dene. Ama yok gelemem bu tür şeylere diyorsan hic bulasma sinir katsayinda artış hissedersin ;))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• Boşver otur ders çalış 😄

0|2
    0|0
  • Sorun sende değil bende sen. daha iyilerine layıksın

0|0
    0|0
Yükleniyor...